-   -
| Klub | Cina | Pena |

Umístění v závěrečných soutěžích


NV Świebodzice - Wanhan Wuoren Ihana Impi - BIG3
NV Świebodzice - Wanhan Wuoren Ihana Impi - BIG3
KV Týn nad Vltavou - Ch. Alfy-Filip Rodinná pouta - 3. místo FCI skupina IX
KV Týn nad Vltavou - Ch. Alfy-Filip Rodinná pouta - 3. místo FCI skupina IX
Aniffe-Asaka Milfra-Moravia 1. Nejlepší dorost Krajské výstavy Zlín 16.5. 2009
Aniffe-Asaka Milfra-Moravia 1. Nejlepší dorost Krajské výstavy Zlín 16.5. 2009
Jch.Wild Horse Favonius Poland II.Nejkrásnější pes Výstavy Zlín /rozh.A.Polgár/ - 16.5.KV.Zlín
Jch.Wild Horse Favonius Poland II.Nejkrásnější pes Výstavy Zlín /rozh.A.Polgár/ - 16.5.KV.Zlín
Ch.Ginn Čin-Čin Pet - V1, Nejlepší veterán, 1. místo - BIS veterán,25.10.2008 Klubová výstava Altlengbach ( A )
Ch.Ginn Čin-Čin Pet - V1, Nejlepší veterán, 1. místo - BIS veterán,25.10.2008 Klubová výstava Altlengbach ( A )
Bára Kynclová a Ch.Adam Bos Bohemia,NVP Mladá Boleslav 20.7.2008-2.místo v JH
Bára Kynclová a Ch.Adam Bos Bohemia,NVP Mladá Boleslav 20.7.2008-2.místo v JH
Keep the Faith von Shinbashi - Krajská výstava Karlovy Vary - BIS
Keep the Faith von Shinbashi - Krajská výstava Karlovy Vary - BIS
Jch.Wild Horse Favonius Poland-BIS JUNIOR 4
Jch.Wild Horse Favonius Poland-BIS JUNIOR 4
NV Mladá Boleslav - 1. místo - nejlepší chov. skupina - z Kamilova dvora
NV Mladá Boleslav - 1. místo - nejlepší chov. skupina - z Kamilova dvora
Ich.Casanova Pupo-Haichi jako 3.BOD Veteran MVP Oberwart
Ich.Casanova Pupo-Haichi jako 3.BOD Veteran MVP Oberwart
Ch. Alfy-Filip Rodinná pouta - OV Trmice 15.6.08 - V1,VT,OV, 2.nejkrásnější pes
Ch. Alfy-Filip Rodinná pouta - OV Trmice 15.6.08 - V1,VT,OV, 2.nejkrásnější pes
Wild Horse Favonius  NVP Walbryzch 8.6. Zw.Ml,Junior BOB,BOB,BIG 3
Wild Horse Favonius NVP Walbryzch 8.6. Zw.Ml,Junior BOB,BOB,BIG 3
Huanta Luna Pazzda - MVP Angers - 2.BIG
Huanta Luna Pazzda - MVP Angers - 2.BIG
Taijan Dreamer Lucille- CAC, CACIB, BOB, BIG 3 Berlin
Taijan Dreamer Lucille- CAC, CACIB, BOB, BIG 3 Berlin
Ch. Briss Nort Brun - 2.místo V.FCI skupiny
Ch. Briss Nort Brun - 2.místo V.FCI skupiny
Huanta Luna Pazzda -4.BIS Klubova vystava C.C.C.E - Bourges
Huanta Luna Pazzda -4.BIS Klubova vystava C.C.C.E - Bourges
CACIB Nürnberg - Nely Pupo-Haichi - CAC VDH, CACIB, BOB, res BIG
CACIB Nürnberg - Nely Pupo-Haichi - CAC VDH, CACIB, BOB, res BIG
Cattharina Lea z Perlového údolí, res.BOD, NVP Olomouc 13.01.2008
Cattharina Lea z Perlového údolí, res.BOD, NVP Olomouc 13.01.2008
Šampion šampionů ČR 2007 - BIG 1 + BOB Ch. Kitty z Haliparku, maj. L. Brychtová, rozhodčí Z. Jílková a Petr Řehánek
Šampion šampionů ČR 2007 - BIG 1 + BOB Ch. Kitty z Haliparku, maj. L. Brychtová, rozhodčí Z. Jílková a Petr Řehánek
Ich. Gessi Modrý květ  - vítěz BIS Šampion šampionů Bratislava 2007, maj. L. Brychtová
Ich. Gessi Modrý květ - vítěz BIS Šampion šampionů Bratislava 2007, maj. L. Brychtová
Šampion šampionů Maďarska 2007 - BOB a finale BIG - Ch. Kitty z Haliparku, chov. + maj. L. Brychtová
Šampion šampionů Maďarska 2007 - BOB a finale BIG - Ch. Kitty z Haliparku, chov. + maj. L. Brychtová
KV Praha - BIS Jch. Canchis Itarom
KV Praha - BIS Jch. Canchis Itarom
KV Praha - BIS 1. Jch. Canchis Itarom, 2. Ch. Kitty z Haliparku, 3. Airwaves Albi Anika Vevos
KV Praha - BIS 1. Jch. Canchis Itarom, 2. Ch. Kitty z Haliparku, 3. Airwaves Albi Anika Vevos
KV Praha - Encantada Delfino Can - BIS tříd čestných - PENA
KV Praha - Encantada Delfino Can - BIS tříd čestných - PENA
KV Praha - BIS Jch. Canchis Itarom, res. BIS Ch. Kitty z Haliparku
KV Praha - BIS Jch. Canchis Itarom, res. BIS Ch. Kitty z Haliparku
KV Praha - Caynn Plyšový přítel - 3. nejl. mladý
KV Praha - Caynn Plyšový přítel - 3. nejl. mladý
KV Praha - Drosera Powder od Chlpíků - 1. Best veterán
KV Praha - Drosera Powder od Chlpíků - 1. Best veterán
KV Praha - Muminek Next Germanika - 2. nejl. štěně
KV Praha - Muminek Next Germanika - 2. nejl. štěně
KV Praha - Baltica z Teramonu - 3. nejl. dorost
KV Praha - Baltica z Teramonu - 3. nejl. dorost
KV Praha - Ch. Caqueta Illapa Pazzda - 3. BIS tříd tříd čestných
KV Praha - Ch. Caqueta Illapa Pazzda - 3. BIS tříd tříd čestných
KV Praha - Ch. Capac Mayta Pazzda - Vítěz třídy čestné
KV Praha - Ch. Capac Mayta Pazzda - Vítěz třídy čestné
KV Praha - CHS PAZZDA - 1. místo Nejlepší chov. skupina
KV Praha - CHS PAZZDA - 1. místo Nejlepší chov. skupina
Ich Deianeira Panky - KV Pohořelice - VTV, BOB, 2 BIS veterán
Ich Deianeira Panky - KV Pohořelice - VTV, BOB, 2 BIS veterán
Huaca Ovejita Pazzda - KV Pohořelice - 1 místo Nejhezčí COA PENA
Huaca Ovejita Pazzda - KV Pohořelice - 1 místo Nejhezčí COA PENA
Gana Munay Pazzda - KV Pohořelice - 3 místo Nejhezčí COA PENA
Gana Munay Pazzda - KV Pohořelice - 3 místo Nejhezčí COA PENA
Belle Violetta z Teramonu, BIS Baby, Best In Show
Belle Violetta z Teramonu, BIS Baby, Best In Show
CACIB Ohrid CH.Golden Čertova Stěna CAC, CACIB, BOB, r. BEST OF GROUP
CACIB Ohrid CH.Golden Čertova Stěna CAC, CACIB, BOB, r. BEST OF GROUP
CAC Ohrid CH-Golden Čertova Stěna CAC, Best Male, BOB, BEST OF GROUP
CAC Ohrid CH-Golden Čertova Stěna CAC, Best Male, BOB, BEST OF GROUP
Taijan Dreamer Lucille BIS puppy Erfurt
Taijan Dreamer Lucille BIS puppy Erfurt
CACIB Székesféhérvar - res BIG IX FCI skupina - Nely Pupo-Haichi
CACIB Székesféhérvar - res BIG IX FCI skupina - Nely Pupo-Haichi
CAC Budapešť - res BIG IX FCI skupina Nely Pupo-Haichi
CAC Budapešť - res BIG IX FCI skupina Nely Pupo-Haichi
OV Trmice - 1. místo Nicole Svobodová + Adam Bos Bohemia
OV Trmice - 1. místo Nicole Svobodová + Adam Bos Bohemia
Golden Čertova Stěna CAC, VSV, BOB, Res. BIS
Golden Čertova Stěna CAC, VSV, BOB, Res. BIS
Golden Čertova Stěna, CAC, Národní Vítěz, BOB, 5 místo BIG
Golden Čertova Stěna, CAC, Národní Vítěz, BOB, 5 místo BIG
OV České Budějovice 1 místo - Juniorhandling 1 skupina - Tereza Duchková + ChBriss Nort Brun
OV České Budějovice 1 místo - Juniorhandling 1 skupina - Tereza Duchková + ChBriss Nort Brun
OV České Budějovice 1 místo - BIG V FCI skupina - Ch Briss Nort Brun, maj Bidařová Kristýna
OV České Budějovice 1 místo - BIG V FCI skupina - Ch Briss Nort Brun, maj Bidařová Kristýna
OV České Budějovice 1 místo - BIG V FCI skupina - Ch Briss Nort Brun, maj Bidařová Kristýna
OV České Budějovice 1 místo - BIG V FCI skupina - Ch Briss Nort Brun, maj Bidařová Kristýna
Briss Nort Brun - vítěz V. FCI skupiny na Šampion šampionu Bratislava 2006
Briss Nort Brun - vítěz V. FCI skupiny na Šampion šampionu Bratislava 2006
CACIB Sofia Mult.CH.Corti Čertova Stěna r.BEST IN SHOW
CACIB Sofia Mult.CH.Corti Čertova Stěna r.BEST IN SHOW
CACIB Sofia Mult.CH.Corti Čertova Stěna r.BEST IN SHOW
CACIB Sofia Mult.CH.Corti Čertova Stěna r.BEST IN SHOW
CAC SOFIE Mult CHCorti Čertova Stěna 3 místo BIG IX skupina FCI
CAC SOFIE Mult CHCorti Čertova Stěna 3 místo BIG IX skupina FCI
CAC SOFIE Mult CHCorti Čertova Stěna 3 místo BIG IX skupina FCI
CAC SOFIE Mult CHCorti Čertova Stěna 3 místo BIG IX skupina FCI
CACIB Sofie MultCHCorti Čertova Stěna 1 Místo BIG IX skupiny FCI II místo BEST in SHOW
CACIB Sofie MultCHCorti Čertova Stěna 1 Místo BIG IX skupiny FCI II místo BEST in SHOW
BEST OF DAY - CACIB Praha 19. 11. 2006 - Ich. Cody z Haliparku
BEST OF DAY - CACIB Praha 19. 11. 2006 - Ich. Cody z Haliparku
BEST IN SHOW + BOB - Klubová výstava KCHN 18. 11. 2006 - Ich. Cody z
BEST IN SHOW + BOB - Klubová výstava KCHN 18. 11. 2006 - Ich. Cody z
BEST IN GROUP - CACIB Praha 19.11.2006 - Ich. Cody z Haliparku
BEST IN GROUP - CACIB Praha 19.11.2006 - Ich. Cody z Haliparku
Ich. Deianeira Panky - Best veteran, BOB, 3. BIS veteran
Ich. Deianeira Panky - Best veteran, BOB, 3. BIS veteran
OV České Budějovice 2006 - Tereza Duchková + Briss Nort Brun, juniorhandling - 1 místo
OV České Budějovice 2006 - Tereza Duchková + Briss Nort Brun, juniorhandling - 1 místo
MVP České Budějovice 2005, Tereza Duchková + Briss Nort Brun, juniorhandling 3 místo
MVP České Budějovice 2005, Tereza Duchková + Briss Nort Brun, juniorhandling 3 místo
MVP České Budějovice 2005 - Briss Nort Brun res BIG
MVP České Budějovice 2005 - Briss Nort Brun res BIG
MVP České Budějovice 2005, Tereza Duchková + Briss Nort Brun, juniorhandling 3 místo
MVP České Budějovice 2005, Tereza Duchková + Briss Nort Brun, juniorhandling 3 místo
NVP Brno, Barbora Kamasová a Arad Brno-Frost, 1. místo Junior Handling II. kategotie
NVP Brno, Barbora Kamasová a Arad Brno-Frost, 1. místo Junior Handling II. kategotie
MVP Litoměřice, Petr Kříž a Arad Brno-Frost, 3. místo Senior Handling
MVP Litoměřice, Petr Kříž a Arad Brno-Frost, 3. místo Senior Handling
BIS SPV KCHN ČR Pohořelice
BIS SPV KCHN ČR Pohořelice
Garra Sillu Pazzda 3. místo nejhezčí dorost KV Karlovy Vary
Garra Sillu Pazzda 3. místo nejhezčí dorost KV Karlovy Vary
Juniorhandling 1 místo NVP Ostrava, Lucie Kotěrová a Cody z Haliparku
Juniorhandling 1 místo NVP Ostrava, Lucie Kotěrová a Cody z Haliparku
Juniorhandling 1 místo CACIB Trenčín, Lucie Kotěrová a Cody z Haliparku
Juniorhandling 1 místo CACIB Trenčín, Lucie Kotěrová a Cody z Haliparku
Juniorhandling 1 místo CACIB Berlín, Kati Wilke (D) a Cody z Haliparku
Juniorhandling 1 místo CACIB Berlín, Kati Wilke (D) a Cody z Haliparku
Ich Cody z Haliparku vítěz BEST IN SHOW CACIB Praha (M Václavík)
Ich Cody z Haliparku vítěz BEST IN SHOW CACIB Praha (M Václavík)
Ich Cody z Haliparku Res BOG CACIB Szombathely, H (T Jakkel, H)
Ich Cody z Haliparku Res BOG CACIB Szombathely, H (T Jakkel, H)
Ich Cody z Haliparku Res BOG CACIB Orviero, IT (D Kuzelj, SLO)
Ich Cody z Haliparku Res BOG CACIB Orviero, IT (D Kuzelj, SLO)
Ich Cody z Haliparku Res BEST IN SHOW klubu ATK (P Muntean, RO)
Ich Cody z Haliparku Res BEST IN SHOW klubu ATK (P Muntean, RO)
Ich Cody z Haliparku Res Best in Show CAC Brčko, Bih
Ich Cody z Haliparku Res Best in Show CAC Brčko, Bih
Ich Cody z Haliparku BOG 3 CACIB St Gallen, CH (M Redlicki, PL)
Ich Cody z Haliparku BOG 3 CACIB St Gallen, CH (M Redlicki, PL)
Ich Cody z Haliparku BOG 3 CACIB Nitra, SK (T Urek, SLO)
Ich Cody z Haliparku BOG 3 CACIB Nitra, SK (T Urek, SLO)
Ich Cody z Haliparku BOG 3 CACIB Mallorca, ESP (A Mesto, ESP)
Ich Cody z Haliparku BOG 3 CACIB Mallorca, ESP (A Mesto, ESP)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CAC Mallorca, ESP (E Filippini, ARG)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CAC Mallorca, ESP (E Filippini, ARG)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CACIB San Marino, RSM (D Ojalvo, ARG)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CACIB San Marino, RSM (D Ojalvo, ARG)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CACIB Praha (O Dolejšová, CZ)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CACIB Praha (O Dolejšová, CZ)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CACIB Brčko, BiH (JS Selimovič, CRO)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CACIB Brčko, BiH (JS Selimovič, CRO)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CAC Brčko ,BiH (D Paunovič SCG)
Ich Cody z Haliparku BOG 1 CAC Brčko ,BiH (D Paunovič SCG)
Ich Cody z Haliparku Best of Day CACIB Praha (V Tichá, CZ)
Ich Cody z Haliparku Best of Day CACIB Praha (V Tichá, CZ)
Ich Cody z Haliparku Best in Show 3 CACIB San Marino, RSM
Ich Cody z Haliparku Best in Show 3 CACIB San Marino, RSM
Ich Cody z Haliparku ATK vítěz Ich BEST IN SHOW, Maďarsko
Ich Cody z Haliparku ATK vítěz Ich BEST IN SHOW, Maďarsko
Ich Cody z Haliparku - res BOG NVP Glogow, PL (P Król, PL)
Ich Cody z Haliparku - res BOG NVP Glogow, PL (P Król, PL)
Ich Cody z Haliparku - res BOG CACIB Trenčín, SK (L Zake, Litva)
Ich Cody z Haliparku - res BOG CACIB Trenčín, SK (L Zake, Litva)
Ich Cody z Haliparku - BOG 3 NVP Olomouc (M Redlicki, PL)
Ich Cody z Haliparku - BOG 3 NVP Olomouc (M Redlicki, PL)
Ich Cody z Haliparku - BOG 3 CACIB Berlín, Německo (M Spavin, GB)
Ich Cody z Haliparku - BOG 3 CACIB Berlín, Německo (M Spavin, GB)
Ich Cody z Haliparku - BOG 1 NVP Ostrava (L Jančík, CZ)
Ich Cody z Haliparku - BOG 1 NVP Ostrava (L Jančík, CZ)
Ich Cody z Haliparku - Best of Day NVP Ostrava (P Řehánek, CZ)
Ich Cody z Haliparku - Best of Day NVP Ostrava (P Řehánek, CZ)
Enza Čertova stěna - 2 místo závody agility
Enza Čertova stěna - 2 místo závody agility
Enza Čertova stěna - 2 místo závody agility
Enza Čertova stěna - 2 místo závody agility
Ich C´China Modry kvet - 2 místo BIS veteranů
Ich C´China Modry kvet - 2 místo BIS veteranů
Ch Caqueta Illapa Pazzda - Litoměřice - BOB + 4 místo BIG
Ch Caqueta Illapa Pazzda - Litoměřice - BOB + 4 místo BIG
NVP Banská Bystrica Golden Čertova Stěna r. BIS PUPPY
NVP Banská Bystrica Golden Čertova Stěna r. BIS PUPPY
MVP Brno Senior handling 2. místo Petr Kříž a Arad Brno-Frost
MVP Brno Senior handling 2. místo Petr Kříž a Arad Brno-Frost
Vítěz Šampin Šampionů 2005 (SK) - Cody z Haliparku
Vítěz Šampin Šampionů 2005 (SK) - Cody z Haliparku
NVP Cody z Haliparku res. BIG - NVP Praha 13. 11. 2005
NVP Cody z Haliparku res. BIG - NVP Praha 13. 11. 2005
1místo juniorhandling SBurger a Cody z Haliparku - Nitra 5. 11. 2005
1místo juniorhandling SBurger a Cody z Haliparku - Nitra 5. 11. 2005
1. místo Dítě a pes Hanka Vozníková a Adélka ze Zatopené Chajdy - Nitra 5. 11. 2005
1. místo Dítě a pes Hanka Vozníková a Adélka ze Zatopené Chajdy - Nitra 5. 11. 2005
Nejlepší jedinec klubové výstavy  - Kiara Modrý květ
Nejlepší jedinec klubové výstavy - Kiara Modrý květ
Nejlepší dorost - Centuria Lady Pernštejnský anděl
Nejlepší dorost - Centuria Lady Pernštejnský anděl
Nejlepší chovatelská skupina - Nort Brun
Nejlepší chovatelská skupina - Nort Brun
Nejlepší mladý - Hellenne Gavany´s Bohemia
Nejlepší mladý - Hellenne Gavany´s Bohemia
Nejlepší veterán - Gwendy od Zlaté Samanty
Nejlepší veterán - Gwendy od Zlaté Samanty
Vítěz vítězů PENA - Capac Mayta Pazzda
Vítěz vítězů PENA - Capac Mayta Pazzda
Vítěz vítězů PENA Kevin Modrý květ
Vítěz vítězů PENA Kevin Modrý květ
ICh. Cody z Haliparku - Res. BIS MVP Livorno - Italy
ICh. Cody z Haliparku - Res. BIS MVP Livorno - Italy
Encantada Delfino Can - TULLN 2004 BOG 5
Encantada Delfino Can - TULLN 2004 BOG 5
Capac Mayta Pazzda - Oberwar  BOG 5
Capac Mayta Pazzda - Oberwar BOG 5
Krejg Modrý Květ - Mistr Čech v coursingu
Krejg Modrý Květ - Mistr Čech v coursingu
Kruise Modrý květ - Maďarsko
Kruise Modrý květ - Maďarsko
3. místo MVP České Budějovice CHS Modrý květ
3. místo MVP České Budějovice CHS Modrý květ
2. místo Světová výstava Dorthmund CHS Modrý květ
2. místo Světová výstava Dorthmund CHS Modrý květ
1. místo Světová výstava Amsterdam CHS Modrý květ
1. místo Světová výstava Amsterdam CHS Modrý květ
1. místo MVP Litoměřice CHS Modrý květ
1. místo MVP Litoměřice CHS Modrý květ
1. místo Evropská výstava Paris CHS Modrý květ
1. místo Evropská výstava Paris CHS Modrý květ
Hellenne Gavany´s Bohemia 1. místo OV psů Soběslav - nejlepší dorostenec
Hellenne Gavany´s Bohemia 1. místo OV psů Soběslav - nejlepší dorostenec

Pro zvětšení, klikněte na vybranou fotku.

Čínský chocholatý pes a peruánský naháč

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení



© Copyright 2000 - 2017 KCHN, Informace: redakce, Updates: animals-design@email.cz, by www.stranky123.cz

[Valid RSS]