Athai-Naivaski Usire

Majitel: Pidrmanová Jarmila  Email
Chovatel: Pidrmanová Jarmila

Athai-Naivaski Usire

Athai doma mu říkáme Otík je velmi učenliví a aktivní pes na výstavách úspěšný : ve věku 6 měsíců se účastnil 1Specialní Evropské klubové výstavy ČR. kde se stal Puppy Winner - medium 2013 dále získal  3 CAJC ,3BOJ, tak že je Junior champion dále má3CAC ,1 národní vítěz. Také se věnuje výcviku letos rok:2014 se účastnil klubového mistr. ve výkonu dle ZZO kde obsadil krásné 3místo. Dále letos splnil 2 zkoušky:ZZO a BH, na Evropské výstavě obdržel V1, CAC na MVP Duo Praha dostal v sobotu V1, CAC, CACIB, CAC čmku, neděle V1,CAC tak že letošní sezonu úspěšně ukončil. Do roku 2017 splnil celkek 8 zkoušek a to ,ZOP,BH.Canisterapeut ,ZZO ,ZZO1 ,OBz ,ZPU1a OB1. Dále šampion Junior, Český ,ČMKU , Grand a Klubový. Je to báječný super pes .Snad příští rok splníme další zkoušku.

Dne 19.5.2019,splnil Athai ůspěšně další zkoušku BHVT. a ve cvičení pokračujeme v srpnu nás čeká další zkouška bude to pro nás velká výzva .V srpnu Athaj splnil další zkoušku a to IBGH1. V roce 2020 splnil další pro toto plemeno  velmi náročnou zkoušku  na jaře IBGH2 a letošní sezonu jsme ukončili další zkouškou IBGH3 . Co bude dál  je ve hvězdách.

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 16. 9. 2014)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení