ARTURO Sangre de Huando

Majitel: Hubáčková Ladislava  Email  www
Chovatel: Pleslová Věra

ARTURO  Sangre de Huando

ARTURO Sangre de Huando - Art, Arturek, Artíček, Arturenek, Artu, Artí..

Arturka jsme si pořídili jako druhého peruánského klučíka do rodiny. Tentokrát to měl být opravdu velký peruánský naháč a to se vážně povedlo! Arturek je jeden z největších, možná největší peruánský kluk v ČR a široko daleko :-).  Je to velký mohutný a přitom velice elegantní pes, typický peruánec. Arturek je krásný a impozantní samec, je velmi elegnatní v pohybu a krásně nosí ocas.
Arturek je v létě téměř černý, opálený vypadá jako ebenový koníček. Má krásnou tmavou a lesklou kůži, je absolutně nahý, jen na hlavičce má úplně malou a kraťoučkou čupřinku.

Artík miluje procházky a běhání,  nejvíce coursing - běhání za návnadou. Soupeří s Krakenkem, kdo bude rychlejší. Artík má coursingovou licenci,může závodit s profíky.
I když je to hodně dominantní pejsek, u nás doma je podřízen Krakýskovi, ale ten má pro něj zase velkou slabost, takže u nás naštěstí nejsou žádné bojůvky. Oba kluci se mají moc  rádi, tvoří nerozlučnou dvojici a jeden bez druhého nedá ani ránu, stojí za sebou a zastanou se sebe navzájem.

Arturek je moc hodný, má rád lidi, je to nesmírně mazlivý a příjemný pejsek. Rád se tulí pod peřinou, je to takové naše  milované  přerostlé miminko, vyžaduje hodně kontaktu a hlazení.

Artík je výstavně velice úspěšný, výstavy ho baví, miluje oňuchávání nových feneček a nevadí mu  předvádět se v kruhu, rád se vystavuje:

Výstavní tituly získané doposud:
Junior Šampion ČR
Šampion ČR
Grand Šampion ČR
Slovenský šampion krásy
Šampion CMKU
Klubový šampion
Res Cacib na World Dog Show v Salzburku 2012

Arturek je chovný pejsek, má vyšetření očiček a patelek s výsledkem NEGATIVNÍ.

V případě zájmu o krytí mě prosím kontaktujte na mobilním čísle  777 095 511 nebo na mailové adrese : ladislava.hubackova@gmail.com

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 3. 2. 2014)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení