Cinema Milthon Bohemia

Majitel: Jarmila Pidrmanová  Email
Chovatel: Milena Thonová

Cinema Milthon Bohemia

Cinema (Sisi) výstavně  velice úspěšná fena do 24 měsíců získala  na výstavách titul : JCH,champion ČR,ČMKU,champion Klubu KCHN,10x CAC,5xCACIB,4x Národ.výtěz,6x BOB. Bonitační kod:AAA/0/B1/11. V roce 2012 a 2013 úspěšně pokračovala ve výstavní kariéře kde vyhrála na spec. výstavě KCHN v Praze CAC, BOB a v závěrečních soutěžích obsadila 3 místo . V roce 2012 se stala poprvé matkou 2 krásných štěnátek 1pes COA a 1 pes HA .Její syn jde v jejich stopách v roce 2013 na cpec. výstavě v Praze ve třídě PUPPY vyhrál a v defilé obsadil krásné 2. místo, a na 1. spec.evropské výstavě v 5 měsících ve tř. PUPPY vyhrál celou výstavu. Ve 14 měsících se stal Junior champion. V roce 2014 se Sísa poprvé účastnila Coursingového klubového závodu KCHN ČR, kde se stala ABSOLUTNIM Vítězem tohoto závodu.

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 16. 9. 2014)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení