Cracker Milthon Bohemia

Majitel: Ladislava Hubáčková  Email  www
Chovatel: Milena Thonová

Cracker Milthon Bohemia

Cracker Milthon Bohemia – Krakýsek, Krakenek, Krake, Karkulka ..

Krakýsek přišel do naší rodiny jako první peruánský chlapeček. Krakenek má velmi milou povahu. Nemá typickou peruánskou, protože je to hodně přátelský , nebojácný a veselý pejsek. Miluje lidi, komunikuje téměř s každým, nejoblíbenější členy rodiny vítá vřelým objetím svých pacek. Rád si vyleze na klín a přitiskne se „tvář na tvář“, položí hlavičku na rameno. Rád se svým oblíbencům vecpe na klín. Je to takové jemné stvoření v projevu svých citů, žádné nehorázné oblizování a slintání,  jen objímání a tisknutí.
Krakýsek miluje procházky a běhání. Obzvlášť běhání za návnadou, tzv. coursing,má splněnou lienci a může závodit s profíky :-).
Krakýsek má také rád výstavy, považuje je za společenskou záležitost, kde je potřeba pozdravit všechny kamarády a očuchat všechny fenečky. Nervozitu Krake nezná, rád a výborně se předvádí. Je radost ho vystavovat.Výstavně je to velice úspěšný kluk, zde je výčet úspěchů:

Výstavní tituly:
Junior Šampion ČR
Šampion ČR
Grand Šampion ČR
Šampion CMKU
Klubový šampion
Slovenský šampion krásy
Rakouský šampion
World Winner (Světový vítěz) 2012 na World Dog Show (Světová výstava psů) v Salzburku!

Krakenek je vyjímečný plemeník, je to mimořádně plodný pejsek, zatím kryl 3 x a z jeho krytí se narodil úctyhodný počet 32 štěňátek!
Zde je výčet:
1. Ze společného krytí (v roce 2012) s fenečkou Aisana Moravian Pearl, která žije ve Švédsku, se narodilo 9 štěňátek! Z toho bylo 7 holých a 2 chlupatá (7 kluků a 2 holčičky)miminka. Chovatelka Jeanette Flink si Krakýska kromě jiných předností vybrala zejména pro jeho přátelskou a bezproblémovou povahu.
2. Koncem dubna 2014 se ze společného krytí s fenkou Charlotte Gavany´s Bohemia narodil mimořádně početný vrh, 13ti krásných peruánských štěňátek. Složení 10 holých a 3 chlupatá (9 holčiček a 4 kluci) miminka. Všechna štěňátka mají úžasně přátelskou povahu.
3. Na začátku října 2014 se ze společného krytí s Bree Cederikon narodilo opět hodně štěňátek, a to celkem 10! Poměr nahých k chlupatým je i zde úctyhodný - 9 nahatých a 2 chlupatá mimina (z toho 4 holčičiky a 6 kluků)

Krakýsek je elegantní a přitom příjemně nasvalený, má krásnou medovoskořicovou barvu, v létě je úplně bronzový.

Krakýsek je hodně chytrý pejsek, je to velká osobnost a velký sympaťák. Má úžasnou mimiku svého psího obličeje.

Je velmi graciézní, je to taková psí víla a my ho moc milujeme.

Krakýsek je chovný pejsek, absolvoval vyšetření očního pozadí a luxace patelly. Oboje vyšetření je negativní.

V případě zájmu o krytí mě kontaktujte mailem : ladislava.hubackova@gmail.com, nebo telefonicky : +420 777 095 511.

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 16. 1. 2014)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení