Bay´s Bushyfur Haihais

Majitel: Přikrylová Lucie  Email  www
Chovatel: Kaarina Naaralainen

Bay´s Bushyfur Haihais

Bay´s Bushyfur Haihais - doma mu říkáme Blejdík, je můj splněný sen.

Po tom, co jsem poprvé uviděla na živo Peruánského naháče (fenku) importovaného z Peru, toužila jsem si takového pejska taky pořídit. Blejdík sice není přímí import z Peru, ale z Finska. Vybrala jsem si ho, jelikož jeho otec je syn importů z Peru do Slovinska a maminka (chlupatá peruánka) má v sobě také většinu peruánské krve. V Blejdíkově krvi je jen 1/8 krve evropské a je to na něm poznat:-).

Je velmi temperamentní (dominantní vůči psům), naprosto oddaný a závislý na své rodině, kterou neustále hlídá a samozřejmě je také milující a pečující ochránce naší peruánské holky:-).Jinak je to typický Peruánský naháč, který je k cizím rezervovaný.

Dosavadní výstavní úspěchy: 2xVN1, 4xV2, 3x V1, 3x CAJC, 1xres.CAC, 1xBOB , Český junior šampion

Blejdík je již tatínkem několika vrhů štěňátek:

Dva vrhy (B,C) v naší chovatelské stanici Moravian Pearl

a jeden vrh I v chovatelské stanici Nort Brun,

a vrh L v chs Pazzda, kde se narodilo 5 nahých štěňátek.

A v chs z Hoštecké zahrádky se stal otcem 8mi štěňátek.

Dne 12.2.2012 se mu narodily zatím poslední potomci v mojí chs Moravian Pearl

- 2 nahé holčičky, 1 nahý kluk a jeden chlupatý kluk.

Štěňátka po něm jsou krásná, zdravá a i velmi výstavně úspěšná!

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 26. 7. 2012)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení