Cederik Gavany´s Bohemia

Majitel: Demeterová Petra  Email  www
Chovatel: Gabriela Nosková-Zemancová

Cederik Gavany´s Bohemia

Cederikovi doma říkáme Sidi. Je to velký mazel a neohrožený hlídač. Od mala nás udivoval svou sebevědomou povahou, díky které se brzo stal vůdcem naší smečky. Je velice něžný a pokud si ho dlouho nevšímáte, je schopen vám vyhrabat díru do ruky. Má nádhernou a bezproblémovou kůži, která v létě zčerná do ebenova, uši má pevné a stojící bez jakéhokoliv vylepování. Miluje běhání a s páníčkem poctivě běhá i na dlouhé tratě. Určitě by se hodil pro coursing, protože jak něco poletuje po silnici, je k neudržení, nemluvě o jeho zálibě rozcupovat každou igelitku v okolí.

Po prvotním přemlouvání si zamiloval výstavy, už pozná, že se někam jede a je celý nedočkavý. V kruhu chodí jako lipicán v nádherném kroku se vztyčenou šíjí.

Je něžný ve všech ohledech, dokonce i ke svým nevěstám, takže pokud nějaká nevěsta hledá ženicha, čeká tu na ní něžný nápadník.

Od 9.12.2006 je Cederik Gavany´s Bohemia CHOVNÝ.

5.2.2007 - Cederikovi první potomci se narodili v CHS Anika Vevos - vrh D (1 HA pejsek, 1HA fenka a 1COA pejsek)
22.9.2007 - další potomci po Cederikovi se narodili v CHS od Cidliny - vrh B (1COA pejsek, 1HA fena)

Kontaktní telefon: 776 042 594

Vyšetření očí ze dne 27.4.2008 MVDr. Beránek - negativní

Dne 29.8.2008 provedeno vyšetření spermatu, které vyvrátilo dohady kolem jeho plodnosti. Podle vyšetření je Cederik PLODNÝ. Vyšetření provedla Veterinární klinika Sokrates v Nymburce, MVDr. Zatloukalová.

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 11. 12. 2006)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení