AIRWAVES ALBI Anika Vevos

Majitel: Tučková Daniela  Email  www
Chovatel: Šulcová Veronika

AIRWAVES ALBI Anika Vevos

Albi – to je náš psí mazlíček.

Doma je to vzorný pes, který leží na gauči, pozoruje a hraje si se svou opičkou. Jakmile ale přiletí nepřítelkyně vosa, urychleně vyhledá svůj úkryt v koupelně. Ale co ho rozdivočí úplně, tak to je vysavač, tenisový míček  a auto na ovládání, to je pak doma mela.

Na zahradě se z něj stane dostihový a hlídací pes. Uběhne svých 1500m, vyhrabe několik hlubokých děr, s dětmi si zahraje oblíbený fotbálek a je opravdu šťastný. Nikoho k nám cizího jen tak nepustí, štěká tak, že z něj jde opravdu strach.

Ve víru velkoměsta se z něj stane milovník všech psích slečen. Ani se jim nedivím , protože v maskáčové vestě s urostlou postavou je opravdu frajer. A to neradi vidí místní, velcí, černí psi. To na sebe vrčí už z dálky.

Na každou výstavu se moc těší, celou noc přemýšlí ,s jakou se  tentokráte psí slečnou seznámí. Je víc zvědavý, než kterákoli ženská. Udržet ho ve výstavním kruhu, dá opravdu zabrat. Asi si říká: „ Tolik zajímavostí, slečen a kamarádů, nechci stát, chci běhat a hrát si s nimi!“ Nepomůže páreček, slaninové bonbónky ani jakákoliv dobrůtka.

Albi je  prostě miláček celé naší rodiny, dokonce mu děda udělal na zahradě kamennou sochu.

No řekněte, který pejsek se může pochlubit svou vlastní sochou.

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 1. 10. 2006)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie PENA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení