Inzerce

Nabízíte štěňátka, krycí psy nebo něco jiného?
Chcete si pořídit pejska nebo fenku? Sháníte nějakou věc?
Tak neváhejte a inzerujte.
Vhodná velikost fotografií 350x262px.

Za obsah inzerátů plně odpovídá inzerent.

| Nový inzerát |

V inzerci jsou dnes celkem 3 inzeráty.

Vyberte druh inzerátů, které si chcete prohlédnout.

štěňata (cina, pena) štěňata (ostatní) krytí služby různé

Štěňata nabídka (cina, pena) - počet inzerátů: 3

03. 03. 2024  Březinová Andrea,  Tel. 608704021,  brezinova.rohatsko@seznam.cz
Rohatsko

Peruánský naháč velký
Peruánský naháč s PP z CHS FUNNY HOPE.
Narozena 7.1.2024.
Do nového domova půjdou odčervená, očkovaná, čipovaná, se smlouvou a pokyny s péčí o ně. Štěňátka budou socializovaná, zvyklá na další pejsky, kočky,slepice atd. Budou vymazlena a zvyklá na běžný chod domácnosti. Startovací balíček samozřejmostí.
Tel.608704021

03. 03. 2024  Březinová Andrea,  Tel. 608704021,  brezinova.rohatsko@seznam.cz
Rohatsko

Peruánský naháč velký
Peruánský naháč s PP z CHS FUNNY HOPE.
Narozena 7.1.2024.
Tel.608704021

09. 02. 2024  Demeterová Petra,  Tel. 776042594,  pdemeterova@volny.cz
Na Obci 161, Všejany

Fotka Fotka Fotka
CHS Cederikon zadá štěňátka z vrhu X. Volní jsou osrstěný kluk a holčička a nahatý klouček a některá holčička. Hledám především milující a zodpovědnou rodinu, která si pejska pořizuje na celý jeho život. Štěňátka mají také výstavní předpoklady a zajímavý rodokmen, ale výstavy a chov nejsou podmínkou. Chovatelský servis samozřejmostí, po celý život pejska. K oděru budou okolo Velikonoc.