Inzerce

Nabízíte štěňátka, krycí psy nebo něco jiného?
Chcete si pořídit pejska nebo fenku? Sháníte nějakou věc?
Tak neváhejte a inzerujte.
Vhodná velikost fotografií 350x262px.

Za obsah inzerátů plně odpovídá inzerent.

| Nový inzerát |

V inzerci jsou dnes celkem 3 inzeráty.

Vyberte druh inzerátů, které si chcete prohlédnout.

štěňata (cina, pena) štěňata (ostatní) krytí služby různé

Štěňata nabídka (cina, pena) - počet inzerátů: 3

22. 07. 2016  Kusá Božena,  Tel. 602402392,  epos15@seznam.cz
Váňovská 125, Třešť

Fotka Fotka Fotka
Chovatelská stanice Kalis z Třeště nabízí dva nahé pejsky a dvě labutěnky, také pejsky. 3x očkovaní, s čipem a europasem. Rodiče mají veškerá povinná vyšetření negativní. Stáří 5. měsíců, vhodní na výstavy, na agility, nebo jako kamarád hodným lidem. Kluci zvládají chůzi na vodítku, přivolání a základní hygienu. Všichni super povahy, i když je každý jiný.

16. 07. 2016  Szurmanová (Byrtusová) Michael,  Tel. 724203243,  michaela.szurmanova@seznam.cz
Vendryně

Fotka
Chovatelská stanice "z Jasné hvězdy" nabízí do stálého a milujícího domova krásné fenky labutěnky s veselou, temperamentní povahou, předpoklad malého vzrůstu, prcd PRA, PLL, rcd3 clear,