Inzerce

Nabízíte štěňátka, krycí psy nebo něco jiného?
Chcete si pořídit pejska nebo fenku? Sháníte nějakou věc?
Tak neváhejte a inzerujte.
Vhodná velikost fotografií 350x262px.

Za obsah inzerátů plně odpovídá inzerent.

| Nový inzerát |

V inzerci jsou dnes celkem 3 inzeráty.

Vyberte druh inzerátů, které si chcete prohlédnout.

štěňata (cina, pena) štěňata (ostatní) krytí služby různé

Štěňata nabídka (cina, pena) - počet inzerátů: 3

19. 05. 2022  Demeterová Petra,  Tel. 776042594,  pdemeterova@volny.cz
Na Obci 161, Všejany 29443

Peruánský naháč velký - HA kluk
Chovatelská stanice Cederikon hledá budoucí rodinu pro našeho jedinečného jedináčka - Underground Knight Cederikon.
Narozen: 1.5.2022
Matka: Nemesis Cederikon
Otec: Imperio D´Inka Espipeňa
Pro našeho chlapce preferujeme život uprostřed rodiny, nebo v malé rodinné smečce. Hledáme zodpovědnou rodinu, která si ho chce vzít na celý jeho život. Má velmi perspektivní rodokmen, takže může být vhodný i pro výstavy a chov. Pejsek je odchováván ve spolumajitelství s mojí kamarádkou Kristýna Bidařová Pokud máte zájem ucházet se o roli jeho budoucího rodiče, napište mi prosím soukromou zprávu.
www.cederikon.com

19. 05. 2022  Demeterová Petra,  Tel. 776042594,  pdemeterova@volny.cz
Na Obci 161, Všejany 29443

Peruánský naháč velký - HA kluk
Narozen: 1.5.2022
Matka: Nemesis Cederikon
Otec: Imperio D´Inka Espipeňa
www.cederikon.com

16. 05. 2022  Kotasova Milena,  Tel. 604686849,  milfra.zlin@seznam.cz
Nová cesta č.420

Fotka Fotka Fotka
CHS Milfra-Moravia zadá osrstěné fenečky ze zahraničního krytí, maminka Jch.Gréta Garbo Milfra-Moravia, tatínek Ch.Uwe Sasima. Oba rodiče mají všechna zdravotní vyšetření clear. Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí,budou zvyklá na běžný ruch domácnosti a úpravu, k odběru budou od 24. května po kontrole vrhu, očkování a čipování. Pro naše štěňátka hledáme ty nejlepší domovy, chovatelský servis samozřejmostí.
Kasandra je nádherná fenka s krasnou hlavou a srstí ,která se na výstách určitě nestrati.
Rodokmen : http://www.ccpedigrees.se/pedigree.php?father=144784...