Inzerce

Nabízíte štěňátka, krycí psy nebo něco jiného?
Chcete si pořídit pejska nebo fenku? Sháníte nějakou věc?
Tak neváhejte a inzerujte.
Vhodná velikost fotografií 350x262px.

Za obsah inzerátů plně odpovídá inzerent.

| Nový inzerát |

V inzerci je dnes celkem 6 inzerátů.

Vyberte druh inzerátů, které si chcete prohlédnout.

štěňata (cina, pena) štěňata (ostatní) krytí služby různé

Štěňata nabídka (cina, pena) - počet inzerátů: 5

26. 09. 2016  Knotková Iveta,  Tel. 721296223,  prettysweet@email.cz
Vlašim 25801

Fotka Fotka
CHS Pretty Sweet má již k odběru dvě štěnátka powderpuff klučíků.
Donut Tasty a Diamant Pearl Black jsou oba velmi aktivni, mazlivy klučíci s velmi peknou srstí a nádhernou stavbou těla. Plný nůžkový skus. Hledám pro ně milující domov se zájmem o výstavy. Budem velmi rádi za osobní návštěvu.
matka: Yamaha z Jasné hvězdy
otec: Legends Tornado at Jemale imp.USA

Rodokmen: http://www.chinesecrested.no/pedigree.php?dog=132839&lang=en
Více fotek a informaci na našm webu www.prettysweet.cz

26. 09. 2016  Kusá Božena,  Tel. 602402392,  epos15@seznam.cz
Třešť

Fotka Fotka
Chovatelská stanice Kalis z Třeště nabízí powderpuff pejska stáří 7. měsíců.
Viki má luxusní, hustou, rovnou srst, dobrou výšku, odvážnou povahu, klidný, vyrovnaný. Krásně chodí na vodítku, učen čistotě v bytě, pravidelné procházky.
Veškerá povinná vyšetření po rodičích jsou negativní.
Doporučuji na výstavy, ale i jako mazlíček do hodné rodiny.

20. 09. 2016  Vacková Matylda,  Tel. 776890228,  Tynka31@seznam.cz

ch.s. Andarital nabízím dvě poslední peruánské holčičky z vrhu F ze spojení Excellent Katty Luramion a Huando Capac Cuna. Feira De Santa temperamentní fenka, nebojácná. Forli Pucallpa mazlivá klidnější povahy. Obě holčičky budou vhodné na výstavy, zdravé a statné, zuby nůžkový skus 6/6 , 2/2. Narozeny 15.5.2016. www.andarital.webnode.cz aktuální fotky či video zasílám dle zájmu. Holčičky jsou k odběru.

19. 09. 2016  Hudáková Magdaléna,  Tel. 604812728,  maghud@centrum.cz
Sedliště

Fotka Fotka Fotka
Chovatelská stanice Avokaduh nabízí powderpuff pejska a hairless pejska. Oba kluci mají výbornou povahu, ideální výšku, pevnou kostru. Jsou velmi kontaktní, přátelští k cizím lidem i pejskům. Vhodní na výstavy, zuby 6/6+4 všechna povinná genetická vyšetření čistí po předcích.
rodokmen: http://www.chinesecrested.no/en/registry/131802/Bucaneer++Avokaduh.html
Více info na avokaduh.cz , nebo email maghud@centrum.cz

05. 09. 2016  Vacková Matylda,  Tel. 776890228,  tynka31@seznam.cz

Fotka Fotka