Klubová výstava KCHN ČR – Hostouň

Klubová výstava KCHN ČR – Hostouň Klubová výstava KCHN ČR - Hostouň

Dne 1.12.2018 se konala poslední klubová výstava roku 2018 , KV bez zadávání titulu Klubový vítěz v Hostouni u Kladna. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak po prochumelené noci jsme se tam sešli skoro všichni. Prostory byly komfortní, jak pro výstavní kruh, tak i pak zázemí pro vystavovatele samotné. V místě konání bylo krásné teploučko a veškerý servis v podobě nápojů zajišťoval hostinec ve vedlejší místnosti.

Před výstavou samotnou se konala bonitace, kterou posuzoval pan Tomáš Kučera, který byl i spoluorganizátorem této výstavy a patří mu velký dík. Bonitace proběhla hladce a v 10:00hod. začala samotná výstava.

Tato výstava měla pro náš klub jednu novinku a to, že spolu s klubem lvíčků a maltézáčků šli všichni vítězové BOB o krásný pohár a titul Winner winter toy breed festival.

Posuzování na tuto výstavu přijal polský rozhodčí pan Janusz Opara.

Na výstavu bylo přihlášeno celkem57 psů, z toho 22 peruánských naháčů všech tří velikostních rázů a 35 čínských chocholatých psů, 22 holých a 13 labutěnek.

O Nejlepší pár soutěžily v konkurenci 4 páry a 1 chovatelská skupina.

Posuzování šlo hladce a pan rozhodčí nešetřil chválou a uznáním pro vystavující se psy i jejich majitele za perfektní předvedení daných jedinců. Byl velmi pečlivý a každý si v posudku odnesl jak to, co se p. rozhodčímu líbilo, tak i možné nedostatky. Celá výstava byla ve velmi příjemném a přátelském duchu a věřím, že jsme si ji všichni užili v klidu a pohodě.

Fotodokumentaci průběhu výstavy zajišťovala slečna Michaela Trnobranská.

Každý vystavující dostal od klubu KCHN ČR tašku s dobrotami pro pejska a krásný hrníček s logem klubu pro majitele, vítězové pak vyhráli krásné poháry zakoupené KCHN ČR. Každý pejsek si také odnesl hračku, které vyrobila a na tuto výstavu dala, jako sponzorský dar paní Milena Kotasová, které tímto moc děkujeme.

Ale jak to tak bývá, výherce může být jen jeden a já s velikou radostí mohu oznámit, že ve velké konkurenci všech vystavovaných plemen se titulem Winner winter toy breed festival může pyšnit importovaný pes plemene čínský chocholatý pes bez srsti v majetku paní Miroslavy Poschlové - Kung Fu Panda Kaylen´s, kterému patří velká gratulace.

Velký dík také patří pomocníkům a pracovníkům v kruhu, za výbornou a svižně odvedenou a bezchybnou práci.

Na další výstavu KCHN ČR se můžeme těšit v příštím roce již v březnu, která se bude konat v Brně a bude to Klubová výstava se zadáváním Klubového vítěze.

Závěrem bych Všem chtěla popřát krásné vánoční svátky a hodně úspěchů v roce 2019.

Foto: Michaela Trnobranská

Autor: Ilona Mikešová  (10. 12. 2018)

© Copyright 2000 - 2019 KCHN, Informace: redakce, Updates: animals-design@email.cz, by www.stranky123.cz