Coursingový závod o Pohár KCHN ČR 2018

Pomalu na den přesně se i letošní rok konal coursingový závod o Pohár KCHN ČR 2018. V sobotu 12.5. se příznivci tohoto psího sportu sjeli na závodiště Vasury v Kolesách u Kladrub. Závod, který tentokrát technicky zajišťoval NorthWind v zastoupení p. Jeníkem, jeho manželkou a Martinem Říhou z Prague Coursingu, byl rozdělen do dvou běhů a tak si závodníci stihli mezi běhy krásně odpočinout.

Závodilo se ve 4 kategoriích a to junior, amatér, profesionál a veterán. Do závodů bylo přihlášeno 11 číňanů a 9 peruánských naháčů ve dvou velikostních rázech. Všichni závodníci běhali na jedničku, i když jim občas museli jejich páníčci trochu pomoci…

Nejlepším čínským chocholatým pejskem se stala Arlet Hope Hoard Gold, paní Knotkové, která si jako veteránka vyběhala 355 bodů. Nejlepším peruánským naháčem se stala Boney M Xalucha p. Šimčákové, která v kategorii profesionálů získala 363 bodů a tím se stala i absolutním vítězem celého závodu. Vítězům gratulujeme a všem, kteří si přijeli užít volný den děkujeme za účast.

V neposlední řadě bychom rádi poděkovali našim sponzorům Carneeval a Petkult, kteří věnovali skvělé ceny, spoluorganizátorům celého závodu (Lucie Moskalenková, Lucie Kroupová) a samozřejmě celému týmu, který se staral o skvělé technické zajištění.

Snad se i příští rok sejdeme a dáme našim milovaným psím kamarádům šanci ukázat co se v nich skrývá. Jde přeci hlavně o ně.

Za krásné fotky děkujeme Monice Sógelové.

Výsledky coursingu.

Autor: David Gerstendorfer  (31. 05. 2018)

© Copyright 2000 - 2018 KCHN, Informace: redakce, Updates: animals-design@email.cz, by www.stranky123.cz