Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka

Klub chovatelů naháčů ČR o.s. ve spolupráci se ZKO č. 121 Jindřichův Hradec Vás srdečně zve na

Mistrovství KCHN ČR ve výkonu 2017
čínský chocholatý pes a peruánský naháč dle ZZO a BH

V areálu kynologického klubu Jindřichův Hradec

19.8.2017

se zadáváním titulů:

Kategorie ZZO:

Mistr KCHN ČR ve výkonu PENA, Mistr KCHN ČR ve výkonu ČINA a celkový vítěz (Titul získá pouze člen Klubu chovatelů naháčů ČR se psem s PP, další pořadí je bez omezení. Závod je bez zapsání splněné zkoušky.)

Kategorie BH:

Datum konání: 19.8.2017 - závod Mistrovství KCHN ČR ve výkonu

Uzávěrka přihlášek: 31.7.2017

Minimální počet přihlášených v každé kategorii (bez rozdílu plemene) je 3 závodníci, celkově minimálně 5 závodníků.

Cvičící dvojice se může zúčastnit pouze jedné kategorie!
Závod je pouze pro klubová plemena!

Program:

8.00 - 9.30 - přejímka psů a trénink
10.00 - 15.00 - závod
15.30 - vyhlášení výsledků
(časový rozpis se přizpůsobí počtu přihlášených jedinců)

Delegovaní rozhodčí:
Ing. Lenka Novotná
(Změna rozhodčí vyhrazena)

Závod bude probíhat podle Národního zkušebního řádu - zkouška ZZO a mezinárodního zkušebního řádu IPO - zkouška BH, dle kterých se musí každý psovod řídit a dodržovat je.

Speciální cviky budou bodované a budou jednotné pro obě kategorie a to podle zkoušky ZZO. Každý psovod se musí řídit pokyny pořadatelů a rozhodčí.

Pokud se psovod nebude řídit pokyny pořadatele a rozhodčího, nebo se bude chovat jakkoliv nesportovně, či nebude dodržovat ZŘ, bude ze závodu vyloučen. Proto žádáme, aby každý účastník závodu si řádně přečetl ZŘ. Pro případné dotazy a nejasnosti se závodník může kdykoliv obrátit na pořadatele.

Upozornění:

- Pes musí mít v době závodu jednořadý řetízkový obojek, na speciální cviky si psovod musí zajistit náhubek na psa. Viz národní zkušební řád.
- K závodu může být připuštěna háravá fena, je však třeba háravou fenu nahlásit při příjezdu a řídit se pokyny pořadatele! Pokud tak nebude učiněno, fena bude ze závodu vyloučena.
- Jeden psovod může závodit maximálně se dvěma psy.

Přihlášky kopie dokladu o zaplacení zasílejte na:
(včetně dotazů o výcviku a závodu)

Dagmar Krupicová
Hospříz 35
377 01, Jindřichův Hradec
no.simir@seznam.cz (Přihlášky lze zasílat na uvedený e-mail)
Zpráva pro adresáta: M KCHN 207 - Jméno psovoda
Potvrzení účasti bude rozesíláno mailem (pokud bude vyplněn na přihlášce) nebo poštou.

Startovné: 200kč

Platby na účet:
ČU: 2500429590/2010
Do poznámky: M KCHN 2017 - jméno psovoda

Doklady k účasti na závodě:

- očkovací průkaz psa nebo jeho pas s platným očkováním
-členská kartička KCHN ČR, nebo průkaz ZKO s platnou známkou (pokud psovod nebude členem v žádné z těchto organizací, nebo daný doklad zapomene doma, nebude se moc závodu zúčastnit.)

Bez dokladu o zaplacení nebude přihláška přijata! Neuhrazené přihlášky není možno akceptovat, částka musí být uhrazená ke konkrétnímu datu uzávěrky! Není možno platit na místě!

Propozice a přihláška ke stažení

Autor: Dagmar Krupicová  (04. 06. 2017)