Pozvánka na přednášku s veterinární tématikou — Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I.

Klub chovatelů naháčů ČR ve spolupráci s Ing. Markétou Procházkovou vás srdečně zve na veterinární přednášku s tématem – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat. Tato přednáška je určena jak majitelům našich klubových plemen, pro které je téma „kůže“ velmi zajímavé, tak i dalším zájemcům z řad chovatelů a majitelů dalších plemen psů, případně dalších zvířátek. Přednášet bude MVDr. Mgr. Kateřina Malíková. foto Akce se koná v sobotu, 29.4.2017 v Praze 4 – Spořilově. Protože je sobotní přednáška plánovaná především pro členy našeho klubu, který tuto akci pro své členy z části sponzoruje, je stanoven pevný datum uzávěrky – 15. března 2017. Po tomto datu budou volná místa dána k dispozici dalším zájemcům. Začátek přednášky je v 9:30, registrace účastníků začíná v 9.00. V neděli pak nezávisle na tomto semináři bude pokračovat jeho druhá část, na stejném místě, kontakt na organizátora najdete v další části pozvánky.

Přednáška bude věnována především kůži, která je stálým tématem pro majitele naháčů. Dále budou zmíněna onemocnění zevního zvukovodu, protože i s tímto problémem se často majitelé našich plemen setkávají. Přednáška je opravdu velmi zajímavá, proběhla již jednou s účastí zástupce výboru klubu a člena klubu a reference o této akci jsou skutečně velmi pozitivní. Budou zde představeny i dva produkty – na kůži a do uší, oba taktéž vyzkoušené se skvělými výsledky. Produkty bude možno si případně zakoupit.

Počet účastníků je omezen a to především proto, aby byl dostatek prostoru pro dotazy a diskuzi. Zájemce prosíme, aby zasílali e-mailem své přihlášky (přímo v těle e-mailu) s informacemi o počtu osob, zda jde o člena klubu, rodinného příslušního člena klubu nebo nečlena a připojili kopii dokladu o zaplacení. Specifický symbol je 80 a variabilní symbol – člen klubu členské číslo, nečlen – telefonní číslo.

E-mail pro zasílání přihlášek: pazzda@volny.cz (Eva Linhartová)

Cena: člen – Kč 300, rodinný příslušník člena klubu – Kč 350 a nečlen Kč 500

Bankovní spojení: Moneta Money Bank, č.ú. 150744822/0600

Uzávěrka pro členy KCHN ČR, jejich rodinné příslušníky a všechny, kteří se přihlásí prostřednictvím KCHN ČR je: 15. března 2017

Pokud je to opravdu nutné a musíte si s sebou vzít pejska, prosím nezapomeňte přepravku či klec, pejsci nesmí být na volno.

Adresa: Geofyzikální ústav AV ČR, Boční II 1401/1a, 141 00 Praha 4

Nenechte si ujít tuhle skvělou příležitost, nebudete litovat. Prosíme o dochvilnost, aby přednáška mohla začít přesně a bylo dost času na všechna plánovaná témata.

Parkování je zajištěno v areálu. Malé občerstvení bude na místě. Oběd proběhne v nedaleké restauraci. V neděli pak bude probíhat další seminář na stejném místě na téma Onemocnění kůže a malých zvířat II. Pokud byste měli zájem i o tuto akci, informujte se prosím přímo u Ing. Markéty Procházkové na e-mailu: godin@pharmatrade.cz.

Těšíme se na vás a věříme, že se akce setká s vaším zájmem o tato témata. Výbor KCHN ČR

Program akce:

Autor: redakce  (13. 02. 2017)