Pohár KCHN ČR v coursingu — Chlumec nad Cidlinou — 23.8.2014

Poté, co jsme byli vloni nadšeni místem konání coursingu – Chlumec nad Cidlinou, penzionem Alwin a pořadatelským klubem Northwind, rozhodli jsme se to letos celé zopakovat a věřím, že jsme nikoho nezklamali.

Organizace jako takové, tj. zajištění přihlášek, rozhodčích a výbavy se opět zhostil coursingový club Northwind. Letos se klubového závodu zúčastnilo 27 pejsků – jsme rádi, že se řady závodníků rozrůstají a mnozí další přijeli na tréninky. V krásné lokalitě nám počasí přálo a závodníci spolu se svými majiteli přijeli s dobrou náladou. Na přejímce jsme byli obdarováni praktickými dárky od našeho klubu a pamlsky Mlsoun od sponzora.

Po veterinární prohlídce jsme mohli začít běhat. Všichni byli šikovní a někteří dokonce vyhecovali své páníčky, aby si trať zaběhli s nimi :-).

Po prvním kole se běžely tréninkové běhy a pak následovalo kolo druhé, kde se rozhodlo o vítězích.

foto foto foto foto

Před samotným vyhlášením výsledků proběhla tombola, kterou zorganizovala Lucie Kroupová a tímto bych jí chtěla poděkovat za dobrý nápad a praktické věci, které získal každý účastník.

Dalším velmi milým zpestřením byly krásné malované talíře od Katky Šimčákové, které si odnesli absolutní vítězové každého plemene. Věřím, že takovou hezkou vzpomínku chtěl každý z nás. Katce vděčíme i za nádherné fotky z celého závodu.

Pamlsky od sponzora:

Poháry věnoval KCHN ČR, o.s. a Eva Linhartová.

Takže opět děkujeme všem zúčastněným a příští rok se znovu budeme těšit na šikovné číňany a peruány.

Výsledky: zde
Fotogalerie (Kateřina Šimčáková): https://www.facebook.com/ksimcakova.

Absolutní vítěz závodu – fena peruánského naháče (malého) – Cinema Milthon Bohemia, maj. Jarmila Pidrmanová

Autor: Ing. Lucie Moskalenková  (03. 09. 2014)