Pozvánka na veterinární přednášku — vzdělávací akce KCHN ČR

KCHN ČR připravil pro všechny, kteří mají zájem se vzdělávat, dvě další zajímavé přednášky s veterinární tématikou. Na téma „Březost, patologie březosti, porody u fen“ bude hovořit MVDr. Alois Láznička a o „Nejčastějších dermatologických problémech u naháčů“ bude přednášet MVDr. Martina Načeradská. Přednášky se budou konat v sobotu, dne 12.4.2014 v hotelu Svornost, Novozámecká 284, Praha 9.

Začátek: 10:00. Přihlášky s kopií o zaplacení zasílejte na: pazzda@volny.cz do 6.4.2014.

Poplatky: člen KCHN ČR Kč 200,- (záloha bude vrácena při účasti), nečlen Kč 300,-. Pokud je nečlen rodinným příslušníkem člena KCHN ČR, který se přednášky taktéž účastní, pak je poplatek Kč 200,-.

Klub chovatelů naháčů ČR, č.ú. 150744822/0600, specifický symbol 80, variabilní symbol – vaše telefonní číslo. V přihlášce napište jméno účastníka/účastníků a pokud jste člen KCHN ČR, uvádějte své členské číslo.

Doufáme, že se tyto přednášky setkají s velkým zájmem nejenom u chovatelů a majitelů našich klubových plemen, ale i mnohých dalších. Těšíme se na vaši hojnou účast!

Autor: KCHN ČR  (26. 02. 2014)