Seřadit články:

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR Další ročník klubového závodu se v letošním roce konal dne 13.5.2017, tentokrát znovu v Chlumci nad Cidlinou a měl několik zajímavostí a novinek.
Lucie Kroupová (01. 06. 2017)  - přečteno 386x

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I.

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I. Klub chovatelů naháčů ČR ve spolupráci s Ing. Markétou Procházkovou uspořádal dne 29.4.2017 v Praze další přednášku s veterinární tématikou, tentokrát na téma – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat. Tato přednáška byla určena jak majitelům našich klubových plemen, pro které je téma „kůže“ velmi zajímavé, tak i dalším zájemcům z řad chovatelů a majitelů jiných plemen psů, případně dalších zvířátek.
Eva Linhartová (16. 05. 2017)  - přečteno 364x

Speciální výstava KCHN ČR - České Budějovice - 22.4.2017

Speciální výstava KCHN ČR - České Budějovice - 22.4.2017 Letošní Speciální výstava Klubu chovatelů naháčů ČR se konala při MVP v Českých Budějovicích. Opět jsme měli skvělou příležitost využít samostatnou halu, což je pro pejsky i jejich majitele velká výhoda. Organizátorům výstavy a především pak paní Pártlové, patří obrovský dík nejenom za toto místo, ale také za přípravu a vybavení kruhu.
Eva Linhartová (09. 05. 2017)  - přečteno 382x

Coursingový závod "O Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR" — pozvánka

Coursingový závod KCHN ČR pořádá další ročník coursingového závodu „O Pohár Klubu chovatelů naháčů 2017“, který se bude konat pouze pro naše klubová plemena v sobotu, dne 13.5.2017. Závod je přístupný pro ČINA a PENA s průkazem původu, pro profi i amatéry, všechny velikostní a vypsané věkové kategorie – každé plemeno zvlášť. Vyhlášeni budou i nejlepší jedinci obou plemen a absolutní vítěz. Ve stejný den proběhnou i tréninkové běhy, které jsou přístupné i pro jiná plemena v majetku přihlášeného závodníka. Současně je možno plnit licence. Místo konání: louka u penzionu Alwin v Chlumci nad Cidlinou.
 (06. 04. 2017)  - přečteno 588x

Seminář – Stavba těla a pohyb psa – Studeněves – 4.3.2017

Seminář – Stavba těla a pohyb psa – Studeněves – 4.3.2017 Klub chovatelů naháčů ČR uspořádal pro své členy a pro další kynologické nadšence, seminář na téma Stavba těla a pohyb psa. Tato akce se konala v sobotu, dne 4. března v hale VIP Pets ve Studeněvsi u Slaného.
Eva Linhartová (13. 03. 2017)  - přečteno 365x

Pozvánka na přednášku s veterinární tématikou — Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I.

Klub chovatelů naháčů ČR ve spolupráci s Ing. Markétou Procházkovou vás srdečně zve na veterinární přednášku s tématem – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat. Tato přednáška je určena jak majitelům našich klubových plemen, pro které je téma „kůže“ velmi zajímavé, tak i dalším zájemcům z řad chovatelů a majitelů dalších plemen psů, případně dalších zvířátek. Přednášet bude MVDr. Mgr. Kateřina Malíková. Akce se koná v sobotu, 29.4.2017 v Praze 4 – Spořilově. Protože je sobotní přednáška plánovaná především pro členy našeho klubu, který tuto akci pro své členy z části sponzoruje, je stanoven pevný datum uzávěrky – 15. března 2017. Po tomto datu budou volná místa dána k dispozici dalším zájemcům. Začátek přednášky je v 9:30, registrace účastníků začíná v 9.00. V neděli pak nezávisle na tomto semináři bude pokračovat jeho druhá část, na stejném místě, kontakt na organizátora najdete v další části pozvánky.
redakce (13. 02. 2017)  - přečteno 587x

<<  2 / 44  >  >>