Seřadit články:

Klubová výstava KCHN ČR

Klubová výstava KCHN ČR Letošní Klubová výstava KCHN ČR se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz veteránů se konala v sobotu, dne 5.9.2020 na výstavišti v Mladé Boleslavi a byla současně jedinou výstavou, kterou Klub chovatelů naháčů ČR v roce 2020 pořádal.
Eva Linhartová (17. 09. 2020)  - přečteno 1618x

Reprodukce psů

Reprodukce psů Vážení členové klubu, majitelé a chovatelé, dovolujeme si vám prezentovat příspěvek na téma reprodukce psů, zaslaný MVDr. Romanem Vitáskem, který nám také dal laskavé svolení k uveřejnění na našich webových stránkách. Věříme, že vás diskuze zaujmou a možná pro mnohé z vás přinesou odpovědi na vaše otázky.
Eva Linhartová (05. 04. 2020)  - přečteno 2520x

Speciální výstava KCHN ČR

Speciální výstava KCHN ČR Druhou a také poslední letošní klubovou výstavou, kterou náš klub současně oslavil 20 let od jeho založení, byla Speciální výstava KCHN ČR, která se konala dne 28.9.2019 v Berouně. Titul Vítěz speciální výstavy se tentokrát zadával pro obě plemena.
Eva Linhartová (07. 10. 2019)  - přečteno 1788x

Pozvánka na coursingový závod - Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR 2019

Pozvánka na coursingový závod - Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR 2019 Zveme vás srdečně na letošní coursingový závod o Pohár KCHN ČR, který se bude konat v sobotu, dne 1.6.2019. Místem konání budou již podruhé Kolesa. Závod je pořádán pro čínské chocholaté psy a peruánské naháče. Více informací najdete v pozvánce. Přijeďte si užít příjemný sportovní den se svými psími kamarády!
Výbor KCHN ČR (09. 04. 2019)  - přečteno 1992x

Klubová výstava KCHN ČR — Brno — 23.3.2019

Klubová výstava KCHN ČR — Brno — 23.3.2019 Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz veteránů se konala v brněnském hotelu Myslivna, jehož prostory využil náš klub na pořádání výstavy již v lednu loňského roku a byli jsme zde opět velmi spokojeni.
Eva Linhartová (31. 03. 2019)  - přečteno 1724x

Klubová výstava KCHN ČR – Hostouň

Klubová výstava KCHN ČR – Hostouň Dne 1.12.2018 se konala poslední klubová výstava roku 2018 , KV bez zadávání titulu Klubový vítěz v Hostouni u Kladna. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak po prochumelené noci jsme se tam sešli skoro všichni. Prostory byly komfortní, jak pro výstavní kruh, tak i pak zázemí pro vystavovatele samotné. V místě konání bylo krásné teploučko a veškerý servis v podobě nápojů zajišťoval hostinec ve vedlejší místnosti.
Ilona Mikešová (10. 12. 2018)  - přečteno 1732x

<<  2 / 47  >  >>