Seřadit články:

Promítání filmu "Peruánský naháč" na Evropské výstavě 2017 v Kyjevě

Promítání filmu Propagace plemene peruánský naháč má své další pokračování. Tentokrát bude film "El Perro sin Pelo del Perú" promítán při Evropské výstavě v ukrajinském Kyjevě, za přítomnosti jeho tvůrců, kterými jsou Pedro Santiago Allemant a Francois Darleguy. Na této události budou přítomni členové stálého zastoupení Peru v UNESCU a diplomatický sbor republiky Peru na Ukrajině. Akce je sponzorována Čestným konzulátem a kanceláří atašé pro ekonomické a obchodní otázky Republiky Peru na Ukrajině. Po promítání filmu následuje debata "u kulatého stolu". Je nám velkou ctí, že jsme byli pozváni, abychom se této akce aktivně účastnili, a že máme možnost dále propagovat nejenom naše klubová plemena, ale i dobré jméno našeho klubu ve světě. Rádi bychom se o tuto událost podělili nejenom se členy KCHN ČR, ale i širokou kynologickou veřejností přiloženou pozvánkou.
Eva Linhartová (05. 08. 2017)  - přečteno 864x

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka Srdečně vás zveme na 6. ročník Mistrovství Klubu chovatelů naháčů ve výcviku. Závod se bude konat v sobotu 19.8.2017 v areálu kynologického klubu Jindřichův Hradec.Letos se závodníci opět mohou přihlásit jak do kategorie ZZO, tak i do kategorie BH. Oproti předchozím ročníkům závod bude pouze jednodenní. Začátek závodu je posunut až na 10 hodin, aby každý pohodlně stihl před závodem trénink a poradu o taktice. Také bych ráda připomněla, že uvedené číslo účtu není klubové. Proto prosím o úhradu buď na adresu pořadatele, nebo na uvedený účet. Moc děkuji za pochopení. Hodně sportovních úspěchů přeje garant akce Dagmar Krupicová
Dagmar Krupicová (04. 06. 2017)  - přečteno 633x

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR Další ročník klubového závodu se v letošním roce konal dne 13.5.2017, tentokrát znovu v Chlumci nad Cidlinou a měl několik zajímavostí a novinek.
Lucie Kroupová (01. 06. 2017)  - přečteno 416x

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I.

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I. Klub chovatelů naháčů ČR ve spolupráci s Ing. Markétou Procházkovou uspořádal dne 29.4.2017 v Praze další přednášku s veterinární tématikou, tentokrát na téma – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat. Tato přednáška byla určena jak majitelům našich klubových plemen, pro které je téma „kůže“ velmi zajímavé, tak i dalším zájemcům z řad chovatelů a majitelů jiných plemen psů, případně dalších zvířátek.
Eva Linhartová (16. 05. 2017)  - přečteno 399x

Speciální výstava KCHN ČR - České Budějovice - 22.4.2017

Speciální výstava KCHN ČR - České Budějovice - 22.4.2017 Letošní Speciální výstava Klubu chovatelů naháčů ČR se konala při MVP v Českých Budějovicích. Opět jsme měli skvělou příležitost využít samostatnou halu, což je pro pejsky i jejich majitele velká výhoda. Organizátorům výstavy a především pak paní Pártlové, patří obrovský dík nejenom za toto místo, ale také za přípravu a vybavení kruhu.
Eva Linhartová (09. 05. 2017)  - přečteno 430x

Coursingový závod "O Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR" — pozvánka

Coursingový závod KCHN ČR pořádá další ročník coursingového závodu „O Pohár Klubu chovatelů naháčů 2017“, který se bude konat pouze pro naše klubová plemena v sobotu, dne 13.5.2017. Závod je přístupný pro ČINA a PENA s průkazem původu, pro profi i amatéry, všechny velikostní a vypsané věkové kategorie – každé plemeno zvlášť. Vyhlášeni budou i nejlepší jedinci obou plemen a absolutní vítěz. Ve stejný den proběhnou i tréninkové běhy, které jsou přístupné i pro jiná plemena v majetku přihlášeného závodníka. Současně je možno plnit licence. Místo konání: louka u penzionu Alwin v Chlumci nad Cidlinou.
 (06. 04. 2017)  - přečteno 629x

<<  2 / 44  >  >>

© Copyright 2000 - 2018 KCHN, Informace: redakce, Updates: animals-design@email.cz, by www.stranky123.cz