Seřadit články:

Klubová a Speciální výstava KCHN ČR - Brno

Klubová a Speciální výstava KCHN ČR - Brno Dne 13.1.2018 pořádal Klub chovatelů naháčů ČR Klubovou výstavu bez zadávání titulu Klubový vítěz pro plemeno čínský chocholatý pes a Speciální výstavu se zadáváním titulu Vítěz Speciální výstavy pro plemeno peruánský naháč. Tato akce se konala ve spolupráci s Klubem pekingských palácových psíků, kteří pořádali Zimní Klubovou výstavu.
Eva Linhartová (25. 01. 2018)  - přečteno 1564x

Světová výstava psů – Lipsko – 9.-12. Listopadu 2017

Světová výstava psů – Lipsko – 9.-12. Listopadu 2017 Světová výstava psů v roce 2017 našla místo konání v německém Lipsku. Pro pořadatele to byla opravdu velká výzva, protože v méně než dvou letech se museli na tento velký kynologický svátek připravit. Původně plánovaná světová výstava se v tomto roce měla konat v Ekvádoru, avšak bohužel následkem přírodní katastrofy to nebylo možné. Díky pilným spolupracovníkům VDH a jeho členům dostálo Německo převzatému závazku a splnilo svůj úkol na jedničku, stejně, jako již šestkrát v minulosti.
Eva Linhartová (26. 11. 2017)  - přečteno 1494x

Informace o EET a novele veterinárního zákona

Informace o EET a novele veterinárního zákona Vážení členové klubu, chtěli bychom vám podat důležité informace, týkající se EET a Veterinárního zákona. Výklad zákona o elektronické evidenci tržeb v souvislosti s chovem psů, potažmo s chovateli, kteří nejsou podnikateli, a kteří činnost provozují nepravidelně a zájmově najdete zde.

Od 1. listopadu 2017, dle novely Veterinárního zákona, je každý chovatel, který chová 5 a více fen starších 12 měsíců, povinen toto oznámit nejpozději do 7 dnů ode dne, kdy bylo tohoto počtu (nebo více) dosaženo - dle paragrafu 4 odst.3 z.č.166/199Sb. Tato povinnost se nevztahuje na psy určené k odhalování výbušnin, lovecké, vodící a asistenční psy a na psy se zvláštním výcvikem. Za chovatele tvořící domácnost může oznamovací povinnost splnit jeden z nich. Formulář k oznámení této povinnosti (písemně nebo on-line) najdete na webu Státní veterinární správy. Podrobněji se k oběma záležitostem můžete informovat na Veterinární správě jednotlivých krajů a na Ministerstvu financí.

Výbor KCHN ČR (04. 11. 2017)  - přečteno 824x

Klubová výstava KCHN ČR – České Budějovice – 7.10.2017

Klubová výstava KCHN ČR – České Budějovice – 7.10.2017 Poslední výstavou, kterou v letošním roce Klub chovatelů naháčů pořádal, byla Klubová výstava bez zadávání titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz veteránů a konala se při Mezinárodní výstavě psů.
Eva Linhartová (14. 10. 2017)  - přečteno 1150x

Evropská výstava psů – Kyjev (Ukrajina)

Evropská výstava psů – Kyjev (Ukrajina) EDS byla rozdělena do tří dnů, tedy od 25.8. do 27.8.2017 a předcházela jí čtvrteční Mezinárodní výstava,která byla pořádána pro všechna plemena. Přihlášeno bylo na Evropskou výstavu bezmála šest tisíc psů, další počty pak byly nahlášeny na výstavy CACIB a CAC, které se konaly v rozdílných dnech. Místem konání se stalo Mezinárodní výstavní centrum na Brovarskiy ave.
Eva Linhartová (04. 09. 2017)  - přečteno 1747x

Klubová výstava KCHN ČR - Brno - 5.8.2017

Klubová výstava KCHN ČR - Brno - 5.8.2017 Letošní Klubová výstava KCHN ČR se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a poprvé také Klubový vítěz veteránů, se konala v sobotu, 5.8.2017 v kynologické hale Zetoru Brno.
Eva Linhartová (11. 08. 2017)  - přečteno 999x

<<  <  4 / 47  >  >>