Seřadit články:

Pozvánka na přednášku s veterinární tématikou — Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I.

Klub chovatelů naháčů ČR ve spolupráci s Ing. Markétou Procházkovou vás srdečně zve na veterinární přednášku s tématem – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat. Tato přednáška je určena jak majitelům našich klubových plemen, pro které je téma „kůže“ velmi zajímavé, tak i dalším zájemcům z řad chovatelů a majitelů dalších plemen psů, případně dalších zvířátek. Přednášet bude MVDr. Mgr. Kateřina Malíková. Akce se koná v sobotu, 29.4.2017 v Praze 4 – Spořilově. Protože je sobotní přednáška plánovaná především pro členy našeho klubu, který tuto akci pro své členy z části sponzoruje, je stanoven pevný datum uzávěrky – 15. března 2017. Po tomto datu budou volná místa dána k dispozici dalším zájemcům. Začátek přednášky je v 9:30, registrace účastníků začíná v 9.00. V neděli pak nezávisle na tomto semináři bude pokračovat jeho druhá část, na stejném místě, kontakt na organizátora najdete v další části pozvánky.
redakce (13. 02. 2017)  - přečteno 618x

Klubová výstava KCHN ČR – České Budějovice – 8.10.2016

Klubová výstava KCHN ČR – České Budějovice – 8.10.2016 Letošní Klubová výstava bez zadávání titulů Klubový vítěz a Klubový vítěz mladých se konala druhý říjnový víkend při MVP České Budějovice. Stejně, jako vždy, se o nás pořadatelé výstavy, postarali skvěle a na naší výstavu nám připravili prostorný kruh a všechny další potřebné věci. Jenom škoda, že babí léto nevydrželo ještě o pár dnů déle, sice jsme byli pod střechou, ale přece jenom nám byla docela zima.
Eva Linhartová (19. 10. 2016)  - přečteno 817x

Coursingový závod – O Pohár KCHN ČR

Coursingový závod – O Pohár KCHN ČR Coursingový závod o Pohár Klubu chovatelů naháčů pro naše klubová plemena se letos konal v sobotu, 17. září. Po táhlých komplikacích s hledáním vhodného termínu a místa na coursing jsme nakonec domluvili pro nás zcela nové místo, a to Agroklub Na radosti u Humpolce, který je přesně uprostřed republiky, nedaleko dálničního sjezdu.
 (13. 10. 2016)  - přečteno 784x

Speciální výstava KCHN ČR – Brno – 6.8.2016

Speciální výstava KCHN ČR – Brno – 6.8.2016 Speciální výstava KCHN ČR pro rok 2016 se konala v Brně-Líšni, v kryté hale areálu Kynologického klubu Zetor. Poprvé jsme vyzkoušeli takové prostory a ač jsme měli po obdržení pokynů k provozu haly pochybnosti, nakonec se toto místo ukázalo jako vyhovující, k čemuž nám dopomohlo také vydařené počasí.
Eva Linhartová (13. 08. 2016)  - přečteno 944x

Pozvánka na coursingový závod – „Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR“

Pozvánka na coursingový závod – „Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR“ KCHN pořádá další ročník coursingového závodu „O Pohár Klubu chovatelů naháčů 2016“, který se bude konat pouze pro naše klubová plemena, v sobotu 17.září v Komorovicích u Humpolce. Závod je přístupný pro ČINA a PENA s průkazem původu, pro profi i amatéry, všechny velikostní a vypsané věkové kategorie – každé plemeno zvlášť. Vyhlášeni budou i nejlepší ČINA a PENA a také absolutní vítěz (nejlepší jedinec dne).
L. Moskalenková a L. Kroupová (21. 07. 2016)  - přečteno 1612x

Mistrovství KCHN ČR z.s. ve výcviku pro plemena peruánský naháč a čínský chocholatý pes - pozvánka

Mistrovství  KCHN ČR z.s. ve výcviku pro plemena peruánský naháč a čínský chocholatý pes - pozvánka Srdečně vás zveme na již 6. Ročník Mistrovství Klubu chovatelů naháčů ve výcviku, které se bude opět konat v areálu kynologického klubu Jindřichův Hradec a to v sobotu, 2.7.2016. Letos se závodníci opět mohou přihlásit jak do kategorie ZZO, tak i do kategorie BH. Oproti předchozím ročníkům bude posunut termín na první prázdninový víkend a závod bude pouze jednodenní.
Dagmar Krupicová (01. 05. 2016)  - přečteno 956x

<<  <  3 / 44  >  >>

© Copyright 2000 - 2018 KCHN, Informace: redakce, Updates: animals-design@email.cz, by www.stranky123.cz