Seřadit články:

Coursingový závod o Pohár KCHN ČR 2018

Coursingový závod o Pohár KCHN ČR 2018 Pomalu na den přesně se i letošní rok konal coursingový závod o Pohár KCHN ČR 2018. V sobotu 12.5. se příznivci tohoto psího sportu sjeli na závodiště Vasury v Kolesách u Kladrub. Závod, který tentokrát technicky zajišťoval NorthWind v zastoupení p. Jeníkem, jeho manželkou a Martinem Říhou z Prague Coursingu, byl rozdělen do dvou běhů a tak si závodníci stihli mezi běhy krásně odpočinout.
David Gerstendorfer (31. 05. 2018)  - přečteno 94x

Prezentace filmu „El Perro sin Pelo del Perú“ – Zadar

Prezentace filmu „El Perro sin Pelo del Perú“ – Zadar Dne 29.4.2018 se v rámci Dalmatia shows konala další prezentaci filmu El Perro sin Pelo del Perú producentů Pedra Santiaga Allemanta a Francoise Darlequyho. Promítání se uskutečnilo v konferenční místnosti Rezidence Zaton Holiday Resort, v němž se konala i čtyřdenní mezinárodní výstava.
E. Linhartová, L. Moskalenková (14. 05. 2018)  - přečteno 1170x

Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR - coursingový závod - pozvánka

Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR - coursingový závod - pozvánka KCHN pořádá další ročník coursingového závodu „O Pohár Klubu chovatelů naháčů 2018“, který se bude konat dne 12.5.2018 pouze pro naše klubová plemena. Závod je přístupný pro ČINA a PENA s průkazem původu, pro profi i amatéry, všechny velikostní a vypsané věkové kategorie – každé plemeno zvlášť. Vyhlášeni budou i nejlepší jedinci obou plemen a absolutní vítěz. Ten den proběhnou i tréninkové běhy, které jsou přístupné i pro jiná plemena v majetku přihlášeného závodníka. Možnost plnění licence. Místo konání: Vasury Kolesa, závodiště a stáje.
Lucie Kroupová a David Gerstendorfer (18. 03. 2018)  - přečteno 1084x

Klubová a Speciální výstava KCHN ČR - Brno

Klubová a Speciální výstava KCHN ČR - Brno Dne 13.1.2018 pořádal Klub chovatelů naháčů ČR Klubovou výstavu bez zadávání titulu Klubový vítěz pro plemeno čínský chocholatý pes a Speciální výstavu se zadáváním titulu Vítěz Speciální výstavy pro plemeno peruánský naháč. Tato akce se konala ve spolupráci s Klubem pekingských palácových psíků, kteří pořádali Zimní Klubovou výstavu.
Eva Linhartová (25. 01. 2018)  - přečteno 738x

Světová výstava psů – Lipsko – 9.-12. Listopadu 2017

Světová výstava psů – Lipsko – 9.-12. Listopadu 2017 Světová výstava psů v roce 2017 našla místo konání v německém Lipsku. Pro pořadatele to byla opravdu velká výzva, protože v méně než dvou letech se museli na tento velký kynologický svátek připravit. Původně plánovaná světová výstava se v tomto roce měla konat v Ekvádoru, avšak bohužel následkem přírodní katastrofy to nebylo možné. Díky pilným spolupracovníkům VDH a jeho členům dostálo Německo převzatému závazku a splnilo svůj úkol na jedničku, stejně, jako již šestkrát v minulosti.
Eva Linhartová (26. 11. 2017)  - přečteno 695x

Informace o EET a novele veterinárního zákona

Informace o EET a novele veterinárního zákona Vážení členové klubu, chtěli bychom vám podat důležité informace, týkající se EET a Veterinárního zákona. Výklad zákona o elektronické evidenci tržeb v souvislosti s chovem psů, potažmo s chovateli, kteří nejsou podnikateli, a kteří činnost provozují nepravidelně a zájmově najdete zde.

Od 1. listopadu 2017, dle novely Veterinárního zákona, je každý chovatel, který chová 5 a více fen starších 12 měsíců, povinen toto oznámit nejpozději do 7 dnů ode dne, kdy bylo tohoto počtu (nebo více) dosaženo - dle paragrafu 4 odst.3 z.č.166/199Sb. Tato povinnost se nevztahuje na psy určené k odhalování výbušnin, lovecké, vodící a asistenční psy a na psy se zvláštním výcvikem. Za chovatele tvořící domácnost může oznamovací povinnost splnit jeden z nich. Formulář k oznámení této povinnosti (písemně nebo on-line) najdete na webu Státní veterinární správy. Podrobněji se k oběma záležitostem můžete informovat na Veterinární správě jednotlivých krajů a na Ministerstvu financí.

Výbor KCHN ČR (04. 11. 2017)  - přečteno 443x

1 / 45  >  >>

© Copyright 2000 - 2018 KCHN, Informace: redakce, Updates: animals-design@email.cz, by www.stranky123.cz