Seřadit články:

Evropská výstava psů – Kyjev (Ukrajina)

Evropská výstava psů – Kyjev (Ukrajina) EDS byla rozdělena do tří dnů, tedy od 25.8. do 27.8.2017 a předcházela jí čtvrteční Mezinárodní výstava,která byla pořádána pro všechna plemena. Přihlášeno bylo na Evropskou výstavu bezmála šest tisíc psů, další počty pak byly nahlášeny na výstavy CACIB a CAC, které se konaly v rozdílných dnech. Místem konání se stalo Mezinárodní výstavní centrum na Brovarskiy ave.
Eva Linhartová (04. 09. 2017)  - přečteno 680x

Klubová výstava KCHN ČR - Brno - 5.8.2017

Klubová výstava KCHN ČR - Brno - 5.8.2017 Letošní Klubová výstava KCHN ČR se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a poprvé také Klubový vítěz veteránů, se konala v sobotu, 5.8.2017 v kynologické hale Zetoru Brno.
Eva Linhartová (11. 08. 2017)  - přečteno 172x

Promítání filmu "Peruánský naháč" na Evropské výstavě 2017 v Kyjevě

Promítání filmu Propagace plemene peruánský naháč má své další pokračování. Tentokrát bude film "El Perro sin Pelo del Perú" promítán při Evropské výstavě v ukrajinském Kyjevě, za přítomnosti jeho tvůrců, kterými jsou Pedro Santiago Allemant a Francois Darleguy. Na této události budou přítomni členové stálého zastoupení Peru v UNESCU a diplomatický sbor republiky Peru na Ukrajině. Akce je sponzorována Čestným konzulátem a kanceláří atašé pro ekonomické a obchodní otázky Republiky Peru na Ukrajině. Po promítání filmu následuje debata "u kulatého stolu". Je nám velkou ctí, že jsme byli pozváni, abychom se této akce aktivně účastnili, a že máme možnost dále propagovat nejenom naše klubová plemena, ale i dobré jméno našeho klubu ve světě. Rádi bychom se o tuto událost podělili nejenom se členy KCHN ČR, ale i širokou kynologickou veřejností přiloženou pozvánkou.
Eva Linhartová (05. 08. 2017)  - přečteno 708x

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka Srdečně vás zveme na 6. ročník Mistrovství Klubu chovatelů naháčů ve výcviku. Závod se bude konat v sobotu 19.8.2017 v areálu kynologického klubu Jindřichův Hradec.Letos se závodníci opět mohou přihlásit jak do kategorie ZZO, tak i do kategorie BH. Oproti předchozím ročníkům závod bude pouze jednodenní. Začátek závodu je posunut až na 10 hodin, aby každý pohodlně stihl před závodem trénink a poradu o taktice. Také bych ráda připomněla, že uvedené číslo účtu není klubové. Proto prosím o úhradu buď na adresu pořadatele, nebo na uvedený účet. Moc děkuji za pochopení. Hodně sportovních úspěchů přeje garant akce Dagmar Krupicová
Dagmar Krupicová (04. 06. 2017)  - přečteno 503x

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR Další ročník klubového závodu se v letošním roce konal dne 13.5.2017, tentokrát znovu v Chlumci nad Cidlinou a měl několik zajímavostí a novinek.
Lucie Kroupová (01. 06. 2017)  - přečteno 313x

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I.

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I. Klub chovatelů naháčů ČR ve spolupráci s Ing. Markétou Procházkovou uspořádal dne 29.4.2017 v Praze další přednášku s veterinární tématikou, tentokrát na téma – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat. Tato přednáška byla určena jak majitelům našich klubových plemen, pro které je téma „kůže“ velmi zajímavé, tak i dalším zájemcům z řad chovatelů a majitelů jiných plemen psů, případně dalších zvířátek.
Eva Linhartová (16. 05. 2017)  - přečteno 326x

1 / 43  >  >>