Seřadit články:

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka Srdečně vás zveme na 6. ročník Mistrovství Klubu chovatelů naháčů ve výcviku. Závod se bude konat v sobotu 19.8.2017 v areálu kynologického klubu Jindřichův Hradec.Letos se závodníci opět mohou přihlásit jak do kategorie ZZO, tak i do kategorie BH. Oproti předchozím ročníkům závod bude pouze jednodenní. Začátek závodu je posunut až na 10 hodin, aby každý pohodlně stihl před závodem trénink a poradu o taktice. Také bych ráda připomněla, že uvedené číslo účtu není klubové. Proto prosím o úhradu buď na adresu pořadatele, nebo na uvedený účet. Moc děkuji za pochopení. Hodně sportovních úspěchů přeje garant akce Dagmar Krupicová
Dagmar Krupicová (04. 06. 2017)  - přečteno 305x

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR

Coursingový závod – Pohár KCHN ČR Další ročník klubového závodu se v letošním roce konal dne 13.5.2017, tentokrát znovu v Chlumci nad Cidlinou a měl několik zajímavostí a novinek.
Lucie Kroupová (01. 06. 2017)  - přečteno 192x

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I.

Přednáška s veterinární tématikou – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat I. Klub chovatelů naháčů ČR ve spolupráci s Ing. Markétou Procházkovou uspořádal dne 29.4.2017 v Praze další přednášku s veterinární tématikou, tentokrát na téma – Onemocnění kůže a uší u malých zvířat. Tato přednáška byla určena jak majitelům našich klubových plemen, pro které je téma „kůže“ velmi zajímavé, tak i dalším zájemcům z řad chovatelů a majitelů jiných plemen psů, případně dalších zvířátek.
Eva Linhartová (16. 05. 2017)  - přečteno 218x

Speciální výstava KCHN ČR - České Budějovice - 22.4.2017

Speciální výstava KCHN ČR - České Budějovice - 22.4.2017 Letošní Speciální výstava Klubu chovatelů naháčů ČR se konala při MVP v Českých Budějovicích. Opět jsme měli skvělou příležitost využít samostatnou halu, což je pro pejsky i jejich majitele velká výhoda. Organizátorům výstavy a především pak paní Pártlové, patří obrovský dík nejenom za toto místo, ale také za přípravu a vybavení kruhu.
Eva Linhartová (09. 05. 2017)  - přečteno 271x

Coursingový závod "O Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR" — pozvánka

Coursingový závod KCHN ČR pořádá další ročník coursingového závodu „O Pohár Klubu chovatelů naháčů 2017“, který se bude konat pouze pro naše klubová plemena v sobotu, dne 13.5.2017. Závod je přístupný pro ČINA a PENA s průkazem původu, pro profi i amatéry, všechny velikostní a vypsané věkové kategorie – každé plemeno zvlášť. Vyhlášeni budou i nejlepší jedinci obou plemen a absolutní vítěz. Ve stejný den proběhnou i tréninkové běhy, které jsou přístupné i pro jiná plemena v majetku přihlášeného závodníka. Současně je možno plnit licence. Místo konání: louka u penzionu Alwin v Chlumci nad Cidlinou.
 (06. 04. 2017)  - přečteno 503x

Seminář – Stavba těla a pohyb psa – Studeněves – 4.3.2017

Seminář – Stavba těla a pohyb psa – Studeněves – 4.3.2017 Klub chovatelů naháčů ČR uspořádal pro své členy a pro další kynologické nadšence, seminář na téma Stavba těla a pohyb psa. Tato akce se konala v sobotu, dne 4. března v hale VIP Pets ve Studeněvsi u Slaného.
Eva Linhartová (13. 03. 2017)  - přečteno 303x

1 / 43  >  >>