Seřadit články:

Informace o EET a novele veterinárního zákona

Informace o EET a novele veterinárního zákona Vážení členové klubu, chtěli bychom vám podat důležité informace, týkající se EET a Veterinárního zákona. Výklad zákona o elektronické evidenci tržeb v souvislosti s chovem psů, potažmo s chovateli, kteří nejsou podnikateli, a kteří činnost provozují nepravidelně a zájmově najdete zde.

Od 1. listopadu 2017, dle novely Veterinárního zákona, je každý chovatel, který chová 5 a více fen starších 12 měsíců, povinen toto oznámit nejpozději do 7 dnů ode dne, kdy bylo tohoto počtu (nebo více) dosaženo - dle paragrafu 4 odst.3 z.č.166/199Sb. Tato povinnost se nevztahuje na psy určené k odhalování výbušnin, lovecké, vodící a asistenční psy a na psy se zvláštním výcvikem. Za chovatele tvořící domácnost může oznamovací povinnost splnit jeden z nich. Formulář k oznámení této povinnosti (písemně nebo on-line) najdete na webu Státní veterinární správy. Podrobněji se k oběma záležitostem můžete informovat na Veterinární správě jednotlivých krajů a na Ministerstvu financí.

Výbor KCHN ČR (04. 11. 2017)  - přečteno 45x

Klubová výstava KCHN ČR – České Budějovice – 7.10.2017

Klubová výstava KCHN ČR – České Budějovice – 7.10.2017 Poslední výstavou, kterou v letošním roce Klub chovatelů naháčů pořádal, byla Klubová výstava bez zadávání titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz veteránů a konala se při Mezinárodní výstavě psů.
Eva Linhartová (14. 10. 2017)  - přečteno 235x

Evropská výstava psů – Kyjev (Ukrajina)

Evropská výstava psů – Kyjev (Ukrajina) EDS byla rozdělena do tří dnů, tedy od 25.8. do 27.8.2017 a předcházela jí čtvrteční Mezinárodní výstava,která byla pořádána pro všechna plemena. Přihlášeno bylo na Evropskou výstavu bezmála šest tisíc psů, další počty pak byly nahlášeny na výstavy CACIB a CAC, které se konaly v rozdílných dnech. Místem konání se stalo Mezinárodní výstavní centrum na Brovarskiy ave.
Eva Linhartová (04. 09. 2017)  - přečteno 856x

Klubová výstava KCHN ČR - Brno - 5.8.2017

Klubová výstava KCHN ČR - Brno - 5.8.2017 Letošní Klubová výstava KCHN ČR se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a poprvé také Klubový vítěz veteránů, se konala v sobotu, 5.8.2017 v kynologické hale Zetoru Brno.
Eva Linhartová (11. 08. 2017)  - přečteno 308x

Promítání filmu "Peruánský naháč" na Evropské výstavě 2017 v Kyjevě

Promítání filmu Propagace plemene peruánský naháč má své další pokračování. Tentokrát bude film "El Perro sin Pelo del Perú" promítán při Evropské výstavě v ukrajinském Kyjevě, za přítomnosti jeho tvůrců, kterými jsou Pedro Santiago Allemant a Francois Darleguy. Na této události budou přítomni členové stálého zastoupení Peru v UNESCU a diplomatický sbor republiky Peru na Ukrajině. Akce je sponzorována Čestným konzulátem a kanceláří atašé pro ekonomické a obchodní otázky Republiky Peru na Ukrajině. Po promítání filmu následuje debata "u kulatého stolu". Je nám velkou ctí, že jsme byli pozváni, abychom se této akce aktivně účastnili, a že máme možnost dále propagovat nejenom naše klubová plemena, ale i dobré jméno našeho klubu ve světě. Rádi bychom se o tuto událost podělili nejenom se členy KCHN ČR, ale i širokou kynologickou veřejností přiloženou pozvánkou.
Eva Linhartová (05. 08. 2017)  - přečteno 806x

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka

Mistrovství KCHN ČR ve výcviku - pozvánka Srdečně vás zveme na 6. ročník Mistrovství Klubu chovatelů naháčů ve výcviku. Závod se bude konat v sobotu 19.8.2017 v areálu kynologického klubu Jindřichův Hradec.Letos se závodníci opět mohou přihlásit jak do kategorie ZZO, tak i do kategorie BH. Oproti předchozím ročníkům závod bude pouze jednodenní. Začátek závodu je posunut až na 10 hodin, aby každý pohodlně stihl před závodem trénink a poradu o taktice. Také bych ráda připomněla, že uvedené číslo účtu není klubové. Proto prosím o úhradu buď na adresu pořadatele, nebo na uvedený účet. Moc děkuji za pochopení. Hodně sportovních úspěchů přeje garant akce Dagmar Krupicová
Dagmar Krupicová (04. 06. 2017)  - přečteno 598x