Seřadit články:

Pozvánka na coursingový závod - Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR 2019

Pozvánka na coursingový závod - Pohár Klubu chovatelů naháčů ČR 2019 Zveme vás srdečně na letošní coursingový závod o Pohár KCHN ČR, který se bude konat v sobotu, dne 1.6.2019. Místem konání budou již podruhé Kolesa. Závod je pořádán pro čínské chocholaté psy a peruánské naháče. Více informací najdete v pozvánce. Přijeďte si užít příjemný sportovní den se svými psími kamarády!
Výbor KCHN ČR (09. 04. 2019)  - přečteno 70x

Klubová výstava KCHN ČR — Brno — 23.3.2019

Klubová výstava KCHN ČR — Brno — 23.3.2019 Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz veteránů se konala v brněnském hotelu Myslivna, jehož prostory využil náš klub na pořádání výstavy již v lednu loňského roku a byli jsme zde opět velmi spokojeni.
Eva Linhartová (31. 03. 2019)  - přečteno 127x

Klubová výstava KCHN ČR – Hostouň

Klubová výstava KCHN ČR – Hostouň Dne 1.12.2018 se konala poslední klubová výstava roku 2018 , KV bez zadávání titulu Klubový vítěz v Hostouni u Kladna. Počasí nám moc nepřálo, ale i tak po prochumelené noci jsme se tam sešli skoro všichni. Prostory byly komfortní, jak pro výstavní kruh, tak i pak zázemí pro vystavovatele samotné. V místě konání bylo krásné teploučko a veškerý servis v podobě nápojů zajišťoval hostinec ve vedlejší místnosti.
Ilona Mikešová (10. 12. 2018)  - přečteno 422x

Evropská výstava psů 2018 – Varšava

Evropská výstava psů 2018 – Varšava Letošní Evropská výstava psů se konala na výstavišti PTAK v polské Varšavě (Nadarzynu) a to ve dnech 11.10. až 14.10.2018. Po Evropské a Světové výstavě v Poznani v letech 2000 a 2006 bylo Polsko opět hostitelem jedné z nejvyšších kynologických akcí. Při této příležitosti se současně s Evropskou výstavou konala Jubilejní výstava k 80. Výročí založení Polského kynologického klubu.
Eva Linhartová (22. 10. 2018)  - přečteno 391x

Klubová výstava KCHN ČR - Mladá Boleslav - 15.9.2018

Klubová výstava KCHN ČR - Mladá Boleslav - 15.9.2018 Klubová výstava se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých a Klubový vítěz veteránů se konala poprvé v historii našeho klubu v hale výstaviště Mladá Boleslav. A jak se ukázalo, bylo to dobré rozhodnutí. Spolu s dalšími kluby byly v prostorné hale pouze tři velké kruhy, což zajistilo dostatek komfortu jak pro vystavovatele, tak pro samotné psy.
Eva Linhartová (03. 10. 2018)  - přečteno 475x

FOXI3-Gen ovlivňuje utváření hrbolků stoliček – zuby naháčů skýtají vědcům poznatky o vývoji a evoluci zubů savců Členové našeho klubu a současně majitelé či chovatelé klubových plemen jistě ocení, že se nám podařilo získat další zajímavou informaci, týkající se genu FOXI3. S laskavým osobním svolením vedoucího autora studie PD Dr. Kornelia Kupczika z Max Planck Institutu pro evoluční antropologii v Lipsku jsme nechali přeložit tiskovou zprávu o této studii, která je krátkým, ale velmi zajímavým shrnutím této práce. Peruánské naháče konkrétně sice v tomto článku nejmenují, je ale jasné, že i na toto plemeno se studie vztahuje.
E. Linhartová, I. Linhartová (03. 09. 2018)  - přečteno 1546x

1 / 46  >  >>

© Copyright 2000 - 2019 KCHN, Informace: redakce, Updates: animals-design@email.cz, by www.stranky123.cz