Corti Čertova Stěna

Majitel: Jitka a Libor Koneční  Email  www
Chovatel: Monika Postlová

Corti Čertova Stěna

INTERŠAMPION, ŚampionČR,Śampion SR,Śampion Rakouska,Śampion Bosny a Hercegoviny,Śampion Srbska a Ćerné Hory,Śampion Makedonie,Šampion Bulharska,Balkánský šampion,Šampion PL,GRAND Šampion BG,GRAND Śampion SR,čekatel německého ,slovinského a maďarského šampiona,BEST OF GROUP,BIG 3,BIG 5,r.BEST IN SHOW,12xBOB,8xCACIB,7xr.CACIB,KLUBOVÝ ŠAMPION ČR,SR,KLUBOVÝ VÍTĚZ SR,Klubový Vítěz CZ,Klubový Vítěz Rakouska,,BOS Klub.výstavy CZ,NÁRODNÍ VÍTĚZ ČR,RAKOUSKÝ DOUBLE ŠAMPION,32xCAC,5xr.CAC,6xCACA,BOS PL2x,CWC3x,VDHxCAC,EURO TULLNxVÝBORNÝ,,Junioršampion ČR,SR,STŘ.VÝCH.EVR.VÍTĚZ MLADÝCH,BEST JUNIOR,6xCAJC,CAJCxKLUB.VÝST.,2xZWML,res.BIS BABY,KRAJSKÝ VÍTĚZ,NEJLEPŠÍ ZAHRANIČNÍ PES KCHMPP PRO ROK 2005,VŽDY výborný s pořadím, Jeho potomci již výstavně úspěšní.

OPTIGEN test PRA/USA/-NORMAL/Clear

ZDRAV.VYŠETŘENÍ-LUX.PATELLY 0/0-NEGATIVNÍ/

DĚĎIČNÉ OČNÍ VADY-NEGATIVNÍ /-18 vad

Přátelská,vyrovnaná povaha,hedvábná srst,černý pigment. Krycí poplatek dohodou,překrytí .Zkušený,i problémové feny. Prezentace štěňátek na našich stránkách.

jitkacorti@seznam.cz www.cortislife.cz tel:602704657

Fotky a text si na tuto stránku doplňuje sám majitel.
(Poslední aktualizace: 6. 11. 2009)

Navigace: | • Fotografie | • Výsledky | • Chov | • Chovatelské stanice | • Chovné feny | • Krycí psi | • Junior šampioni ČR | • Šampioni ČR | • Šampioni ČMKU | • Kluboví šampioni | • Interšampioni | • Veterán šampioni | • Grand šampioni | • Zahraniční tituly | • Sportovní aktivity | • Zdravotní vyšetření – povinná | • Zdravotní vyšetření – ostatní | • Zdravotní vyšetření – zahraniční jedinci | • Historie CINA | • Standard | • Bonitační hodnocení | • Přihlášení